Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Január elején ki esett teherbe...

Január elején ki esett teherbe? Azaz szeptember körül ki fog szülni?

Figyelt kérdés
Szeretném megoszatni a tapasztalatokat,élményeket!Kinek milyen vizsgálata volt eddig?Mitől féltek?
2010. jan. 29. 22:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Jó volna tartani a kapcsolatot, első szept 12-ei vagyok. Az én lányom 14 hós, akkor 22 hós lesz mikor a kicsi érkezni fog, hát tényleg nem lesz egyszerű. Hogy gondoltad a kapcsolattartást?
2010. jan. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Küldtem privát e-mailt, a többit megbeszéljük, de azért ide is visszajárnék többiek!:-)
2010. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Sziasztok, utolso menzi alapján szept. 17-re irta ki a doki a szülést. Én tegnap voltam elöször dokinál, hüvelyi ultrahangon megállapította hogy 7 hetes terhesség, dobog a szivecskéje, és pontosan egy hónap múlva megyek csak a következö uh-ra. 3 adag vért vettek, egy törletet a méhnyakból rákszürésre, talán ennyi. Sok is.és persze boldog vagyok. Ne féljetek, lesz szivhangja a picinek elöbb utóbb
2010. jan. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

3 adagot elsöre????az igen...


de egy szúrással,ugye?

2010. jan. 30. 16:19
 25/29 anonim ***** válasza:
Én dec. közepén estem teherbe :) 2 hetet késett a mensim, csináltam 2 tesztet és mind2 pozitív lett.. Ebből kiindulva elmentem dokihoz 4 hetesen, de nem mondott semmit sem, csak vérvételre küldött ami szintén megállapította a terhességet, aztán UH-ra kellett időpontot kérni. Hétfőn kell mennem, kicsit izgulok minden rendben lesz e.
2010. jan. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Én valamikor a két ünnep közt estem teherbe. Az utolsó vérzésem alapján szept. 22-re várom. Nagyon izgulok, mert eddig csak manuális vizsgálat volt. Megállapította a terhességet a doki, de nem küldött UH-ra. ( szerintem akkor még nem látszott volna semmi) Jövő héten megyek, magánúton, mert már túl vagyok a 6. héten, és nem tudok tovább várni.
2010. jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
3adagot egy szurással. Bár én észre se vettem, hogy annyit, csak az üvegcsék számát látva csodálkoztam.
2010. febr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
9.16-os vagyok, voltam dokinál, minden ok, szépen dobog a szíve, 7+3 hetes vagyok, kicsit kevesebb, mint a mensi szerint, de minden rendben.
2010. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Jól van,akkor örülök nektek!Azért jelentkezz máskor is!:)
2010. febr. 1. 20:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!