Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Január elején ki esett teherbe...

Január elején ki esett teherbe? Azaz szeptember körül ki fog szülni?

Figyelt kérdés
Szeretném megoszatni a tapasztalatokat,élményeket!Kinek milyen vizsgálata volt eddig?Mitől féltek?
2010. jan. 29. 22:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Én decemberben estem teherbe. Szeptemberig nem húzom ki vagy ha igen, max elsejéig. :)
2010. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 nini24 ***** válasza:
Én igen! :) Szeptember vége felé várható a babuci! :)
2010. jan. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Szept közepére írt ki a doki a kistesóval. :-) Szerdán megyek uh-ra,már alig várom.
2010. jan. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
És mennyi idös terhes vagy most?
2010. jan. 30. 09:02
 5/29 anonim ***** válasza:
Menses szerint szept 12. a szülés várható időpontja, hétfőn megyek dokihoz, mert két hete voltam, de akkor még nem volt szívhang (szépen látszott a szikhólyag, az embrió, de még csak 2 mm-es volt :-)). Elvileg akkor voltam valahol az 5-6. hét fordulóján, azért maradtunk a két hétben, hogy már biztosan legyen szívhang. Szörnyű hosszú időnek tűnik, de hétfőig már csak-csak kibírom vhogy. 2. baba lesz, úgyhogy már sejtem, mire számíthatok, itt mondjuk jóval erősebb a hányinger, volt hányás is, de ez változó. Vitamint szedek, meg no-spa-t, mert hátrahajló méhem van, és "fel kell puhítani".
2010. jan. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Én is szedek vitaminokat:Magne B6 napi 2,folsav 1,elevit 1

Nekem február 5-én kell vissza mennem,nönk sincs még szív hang.


Én a vérvételtöl nagyon félek,és az a baj hogy ha ideges vagyok az a hasamra megy,tehát hasmenésem lesz.Elég kellemetlen.

2010. jan. 30. 09:30
 7/29 anonim ***** válasza:

én csütörtökön tudtam meg 100%-ra hogy baba lesz két hete teszteltem pozit,utána elmentem dokihoz de még nem tudta megállapítani a terhességet!2 hét múlva kellett vissza mennem ez volt csütörtökön és már 7 hetes és 10mm-es.:D Szeptember 15-re vagyunk kiírva.

Gratulálok a babákhoz!!

2010. jan. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Én is gratulálok én is a babához.
2010. jan. 30. 09:43
 9/29 anonim ***** válasza:
Szia Én is január elején estem teherbe. Nekem tavaly már volt két vetélésem, ami miatt most napi 3*1 duphastont és magneb6-ot szedek meg napi egy femibion 800 terhesvitamint. Kedden megyek uh-ra akkor leszek 6hét 1napos és nagyon izgulok hogy ez a baba velünk maradjon.
2010. jan. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Remélem minden rendben lesz veletek!Én nekem is volt sajnos egy vetélésem bár 3 éve.De én is aggódom néha.Esténként mikor lefekszem megsimogatom a kezdetleges pocim és beszélek hozzá h maradjon velünk a drágám:)
2010. jan. 30. 10:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!