Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Január elején ki esett teherbe...

Január elején ki esett teherbe? Azaz szeptember körül ki fog szülni?

Figyelt kérdés
Szeretném megoszatni a tapasztalatokat,élményeket!Kinek milyen vizsgálata volt eddig?Mitől féltek?
2010. jan. 29. 22:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
És te mikor mész dokihoz? Voltál már uh-n? Láttak már valamit? Én attól félek hogy megint nem lesz szívműködés. De én is sokat beszélek hozzá hogy kapaszkodjon nagyon erősen mert a mami és a papi nagyon szereti.
2010. jan. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Februárban megyek vissza.Elöször tegnap votlam,még nem volt szívhang.De látta,olyan pici mind egy -- kb ekkora:)

Jobban nem tudtam vizualizálni.

2010. jan. 30. 10:27
 13/29 anonim ***** válasza:
Én mikor megyek vissza kedden hat hetes egy napos leszek és nagyon reménykedem benne hogy minden rendben lesz, azt nem tudom mit fog már látni de jó lenne ha minden lenne még szívműködés is. Akkor talám nyugottabb lennék.
2010. jan. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
8:39-es vagyok, én is szept 12-re vagyok kiírva mint az egyik válaszoló, szerdán megyek uh-ra, és tényleg nagyon hosszúnak tűnik ez az idő, már majdnem 3 hete volam utoljára és csak petezsák volt. Aztán mégis megy az idő gyorsan, mert a lányom nem hagy unatkozni, 15 hós lesz lassan, egy energiabomba. Uh után ha minden ok, akkor pénteken így is úgy is megyek a lányommal tanácsadásra, utána meg elmondom a védőnőnek, és ha ráér talán ki is állítja a kiskönyvet, meg majd ad papírt vérvételre. Családnak is csak az uh után fogjuk elmondani, nehogy elkiabáljuk.
2010. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Megértelek.De nyugi,minden rendben lesz!

Én pénteken megyek vissza és épp akkor leszek 6 hetes.

2010. jan. 30. 10:42
 16/29 A kérdező kommentje:
Én már sok mindenkinek elmondtam.De remélem nem ettöl fog majd függni hogy mi lesz a babámmal.
2010. jan. 30. 10:43
 17/29 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nekem is hátra hajló volt a méhem, és nem kellett szednem semmit, szépen nőtt a lányom, és vissza is húzódótt gyorsan a méhem. Most meg azt mondta a doki miután megvizsgált, hogy itt van elől a méhem, vagyis már nem hátrahajló, valahogy átrendeződtem a szülés után biztos.
2010. jan. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Biztos nem ettől függ, ha láttam volna a picit lehet elmondtam volna én is, de én még csak petezsákot láttam akkor, az is csak 7*8 mm volt, szóval abban még nem lehet látni embriót, így csak akkor akarom elmondani, ha már őt is láttam.
2010. jan. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
9.16-os vagyok, a 2-es számú szept.12.-i :-) Annyit hozzáfűznék, hogy a méhem miatt nem aggódnék én sem, mert nekem is van már egy fiam (két hét múlva 1 éves lesz), és ahogy nőtt a pocakomban, szépen előrejött a méhem. Nemtom miért ragaszkodik hozzá a dokim, de én hallgatok rá. És kedves 8.39-es, nagyon egy cipőben járunk :-) Úgy tervezem én is, hogy hétfőn doki, szerdán védőnő - már úgyis régen voltam nála a fiammal, és mindjárt "két legyet ütnék egy csapásra", mert megcsináltatnám a kiskönyvet. Ha minden jól megy, 19 hó körüli lesz a nagyfiam, mire megérkezik a kistesó, úgyhogy nem semmi lesz az életünk, de állok elébe :-) Szívesen venném, ha tapasztalatot cserélnénk terhességünk során.
2010. jan. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én napra pontosan január 10-én fogantam meg pont ovu napján,úgyhogy remélem kisfiú lesz:)

Otóber 4-re vagyok kiírva.

2010. jan. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!