Liliana88 kérdése:

Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Másfél hete éreztem először a baba mozgását, azóta szinte egész nap éreztem kis remegést.Tegnap meg ma viszont semmi. Zuhanyzás közben vettem észre, hogy a mellemnek furcsa formája van, a bimbóudvar pedig kemény mintha csomó lenne. Van okom aggódni? 19h
2014. nov. 24. 11:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem a 20. hetet, a baba mocorgását először a 15-16. héten éreztem, minden nap egy picit, viszont utána nem. A 17-18-19. héten semmi mozgást nem érzékeltem (nálam elől van a méhlepény). Végre 2 napja ismét érzem a kicsit. Állítólag norális, ha ilyenkor van pár hét, amikor a kismama nem érzi a babát. Úgyhogy ne aggódj szerintem.

A mell kérdésben nem tudok okosat mondani, bár nekem is van sokszor, hogy teljesen bekeményedik a bimbó körül. Gondolom ez is normális ilyenkor.

2014. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!