Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lesz így a szülésnél? Félek.

Mi lesz így a szülésnél? Félek.

Figyelt kérdés
Sajnos a végbelemnél van egy kis bőrkitüremkedés. Így általában nem okoz gondot a hétköznapokban, de ha erős hasmenésem van akkor így "kificcen". A szülésnél lehet, hogy teljesen ki fog fordulni minden? nagyon félek. Járt már így valaki?
2010. jan. 29. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Szülésnél a végbél kb régi egyforintos nagyságúra nyílik ki magától, amikor a baba feje kinyomja a gátat.
2010. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Szia! Sajnos nekem is van ilyen börkitüremkedésem, azt hittem, hogy csak nekem van ilyen, olyan mintha egy szemölcs lenne, de nem az. Igaz én még nem vagyok babás, de nekem is gondod okoz, mert imádom az anál sexet. Nem tudom, hogy mit tudnánk vele kezdeni, de az aranyér krém, és kúp nekem nem segített. :( Könyű szülést neked!
2010. jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát mi anállal sosem próbálkoztunk, mindig arra gondolok, hogy ezt egyszer műteni kell.
2010. jan. 29. 19:17
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csajok! Az a kis bőrkitüremkedést nem úgy hívják hogy ARANYÉR??:-) Nekem az első gyermekemnél a terhesség alatt jött ki, azt mondták a súly miatt! Azóta is szenvedek vele, néha vérzik, néha fáj, néha meg semmi! Az első szülésnél nem lett rosszabb, a második meg császár volt így arról nem nyilatkozom, de a dokidat nyugodtan kérdezd meg,mert ez gyakran felmerülő probléma a kismamáknál:-((

Jó babavárást:-)

2010. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen az aranyér.

Én az első szülésnél kaptam 10 éve.

A másodiknál márciusban eléggé megvislet lett, szülés után kúpot, krémet, mindent használtam.

Ráadásul terhesség alatt vasat is szedtem, ami székrekedést okozott meg cukros voltam, úgyhogy nem ehettem akármit,ami jó pl aszalt gyümölcs.

2010. jan. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyér..nekem a Varázsdió krém segített. 2 hét alatt teljesen elmúlt, a szülés közben se jött vissza és azóta se. Terhesség alatt is szabad használni! Az ára nem húzós, ezer Ft alatt van a patikában.Mindenképpen kezeld az aranyeret, mert ha elhanyagolod, nagyon kellemetlen tud lenni, esetleg ki is vérzik...
2010. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem eddig sosem vérzett, ezért gondoltam, hogy ez nem aranyér. De azért köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 30. 08:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!