Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megállapitották, hogy terhes...

Megállapitották, hogy terhes vagyok, de a doki folyást talált nálam. Mi lesz velünk? Beteg lesz emiatt a babám? Vagy elveszítem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem nem:) Ne félj ennyire:) A folyás folyás,majd kikúrálja:) De ne godolj ilyenekre mert messze még a vége:)Ha stresszelsz azzal 1000x többet ártasz ^^
2010. jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen folyásra gondolsz. Mert az természetes, ha van egy kis folyás. Amúgy szerintem ha nem mondott rá semmit akkor ne aggódj, nem lesz semmi baj!
2010. jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj,a doki tudja, mit kell csinálnia. Azt javaslom, hogy az ő utasításait kövesd, rá hallgass leginkább.


Emellett... valószínűleg kezelni fog. Nem veszíted el a babádat és beteg sem lesz. Mitől lenne? Nem is értem ezt a kérdést.


Boldog babavárást Neked és gratulálok!!

2010. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedvesek vagytok. Vett törletet, igy még nem mondott semmi komkrétat, majd az eredményekböl kiderül. Féltem a babámat, azért a kérdés. És ha rossz lesz a rákszürés eredménye?terhesen?
2010. jan. 29. 18:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Gratula a babához!! :))

A kenetvétel eredménye, ha megjön, fogja tudni a doki, hogy milyen huvelykúpot írjon fel. Az majd kikezeli.

Én egyébként a terhesség 4. hetétől küzdöttem gombával a 11. hétig, 18 db canesten kúpot hazsnáltam el a dokim javaslatára, azt mondta, mivel megváltozott a hüvely kémhatása, és a folyás, ami terhesség alatt bővebb, eleve kedvez a gombák elszaporodásának, így kitartónak kell lennünk a kezelésben... A babának meg semmi baja nem lesz, a kúp helyileg hat.

És tényleg, az én babám is köszöni, jól van. :)

A másik dolog, hogy nem tudom, hány éves vagy, nem is az számít, de olvass babás oldalakon a terhességről, mert ha fáj a cicid, azért fogsz sírni, ha nem fáj, akkor azért, ha késszerű nyilallások mennek a hasadban megint azt fogod hinni, hogy innen már nincs tovább, - tehát be fogsz zakkanni.

Holott a terhességet, ha kívülről megnézed, és nem pánikolsz, akkor látod, hogy a szervezet alkalmazkodása csupán a változásokhoz, amit a baba okoz, és amire a babának szüksége van. Tágabb medence, nagyobb méh, hosszabb méhszalagok, nagyobb has... Mindegyik legyen természetes, még akkor is, ha néha kellemetlen!

A vérzés, barna folyás nem jó, akkor rögtön doki, egyébként meg no para! :)

22 hetes kismama

2010. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első perctől kezdve az utolsóig elég erős fehér folyásom volt, ennek ellenére minden leletem negatív lett, és a rákszűrés is teljesen jó lett. Ez természetesen dolog terhesen, ne izgulj ezen.
2010. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem világ életemben volt folyásom,terhesség előtt is,meg most terhesen is.most lettem kezelve kúpal,de nem múlt el teljesen,csak csökkent.egyébként a doki azt mondta h természetes.nem tudom ez mennyire igaz.
2010. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Minden rendben lesz! Én végigkúpoztam az első terhességet, a hormonváltozástól volt folyásom. A kisfiam már 6 éves és egészséges!!!

Minden jót Nektek!

2010. jan. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat. Klassz, hogy megoszthatom a gondjaimat más, tapasztaltabb kismamákkal. Jó, hogy vagytok:)
2010. jan. 30. 15:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!