Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, hogy ne gondoljak...

Mit tegyek, hogy ne gondoljak arra, hogy ezt a babát is elveszítem?

Figyelt kérdés
Egy éve volt missed ab-om 10 hetesen. Nagyon nehezen hevertük ki. Most a második lombikkal ismét terhes vagyok a 8. héten járok. Egész nap azon jár az agyam (tudom, hogy nem kellene de nem megy), hogy ha megyek a következő vizsgálatra ismét azt látom, hogy leállt a pici szíve...:( mit tegyek, hogy ne gondoljak a rosszra.:(
2011. márc. 1. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én is folyton erre gondoltam. Nekem a sok pozitív eset segített, olvasgattam azokról, akiknek megmaradt. Beszélgettem a babámmal. Olvastam, de krimit, semmi olyat, ami terhességről szól. Így teltek a napok a következő uh-ig.
2011. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Számolj vissza ... azt szokták mondani hogy ha azt az időt felülírja meghaladja a terhesség mint amikor a tragédia beköv. akkor már jó esélye van.


Sajnos az első harmadban benne van..


Sajnálom.


nekem is volt missed akkörüli időpontra vagyok kiírva a 2. babával

2011. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Távozz tőlem rossz gondolat!

Távozz tőlem rossz gondolat!

Távozz tőlem rossz gondolat!


Vagy pedig amikor ismét felbukkan ez a gondolat az agyadban, akkor erőteljesen mondogasd hangosan (ha egyedül vagy), vagy magadban, hogy: Minden rendben van! És ezt is sokszor, és akkor egyszer csak elszáll a rossz!

2011. márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem max.annyit tehetsz,hogy nem olvasol a neten rémtörténeteket.Sajnos az első harmadban benne van a vetélés lehetősége,de reménykedni kell,és amennyire lehet azért pozitívan gondolkodni,bár bevallom én is végig rettegtem aggódtam az első három hónapot,de csak eltellt.Minden jót!
2011. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jól írt az előző válaszoló, ne idegeskedj már! nem lesz a babádnak semmi baja! meg fog születni egészségesen! nekem azt mondták az orvosok hogy a súlyos medence-töréseim miatt nem tudok majd kihordani egy babát sem. Ma 3 gyermekem van:) olvass szép könyveket, halgassatok zenét és ne légy feszült sok sikert!
2011. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hidd el, megértelek, de a baba, és a saját érdekedben is muszáj megerőltetned magad, és töröld ki a negatív gondolatokat! Merd átélni a félelmet, de engedd is el! Meglátod, felszabadulsz, és sokkal jobban fogod érezni magad. Próbáld úgy felfogni, hogy ha az van "megírva", a rossz akkor is megtörténik, ha a fejed tetejére is állsz, de ha nincs baj, feleslegesen okozol mindkettőtöknek rossz élményeket.

Nekem is pont a 10. héten ment el az előző babám, az elején én is paráztam, de ahogy átlendültem a "kritikus" időszakon, enyhült a félelem. Nyugi, két hét, és meglátod, még élvezni fogod ezt a terhességet!:) Minden jót! Majd írd meg, kisfiú vagy kislány!;)

Egy ma már 1 éves gyönyörű kissrác anyukája:)

2011. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog megnyugodni legalább a 12ig hétig.csak akkor nem fogsz ezen gondolkodni ha valamivel lefoglalod az agyad,foglalkozz mással! Én októberben veszítettem el a babám 5+4hetes voltam akkor,most 5+1vagyok de egyfolytában az jár az eszemben,hogy mi van ha megint megtörténik,valahol a szívem mélyén érzem,hogy minden rendben lesz de akkor is aggódom!
2011. márc. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm még elpityeredtem, ahogy próbáltok bíztatni, nagyon nagyon jól esett. Igen, megpróbálom, csak nagyon picinek láttam, hogy 7 hetesen 4,4 mm-es volt. Lehet a korához képest kicsike? Nagyon aranyosak vagytok.
2011. márc. 1. 13:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia.nekem 7 hetesen 5 mm volt és azt mondta a csaj hogy kb 6 hetes én tudom hogy 4 nappal kisebb ..De ezek nem mérvadó dolgok..Ne izgulj ezen
2011. márc. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is így végződött az első terhességem, most pedig 37 hetes vagyok, ne aggódj, ezt sajnos sokan átélik, de ez már egy új terhesség és minden rendben lesz!
2011. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!