Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9. hetes vagyok, normális ez?

9. hetes vagyok, normális ez?

Figyelt kérdés
Nem rég még mindentől hánytam,és egy pár napja ismét mindent megtudok enni,nem pisilek annyit.Ha nem feszülnének a melleim nem is gondolnám,hogy terhes vagyok.Ugye ez semmi rosszat nem jelent?Korainak tartom,ezt a hirtelen "javulást".
2010. jan. 29. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jelent gondot, ne aggódj. örülj neki, hogy végre elmúlt.
2010. jan. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
SZia! Teljesen normális! Semmi baj! Ezek a tünetek jönnek-mennek, nem kell aggódnod! :))) Boldog babavárást!
2010. jan. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is a 9. héten másztam ki ebből.

(most meg mászom bele 5 hetesen :S )

2010. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mááázlisták, én a 7. héten kezdtem és a 11-en vagyok és semmi jele, hogy javulna... Mindentől hányingerem van, és hányok is... :S

De a babáért elviselem :)

2010. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is 9hetes vagyok,és nekem is elmúlt minden tünetem.Engem is néha azért "idegesít".De nyugi,azt mondják ez természetes,lehet,hogy majd újra előjön.Mindenkinél más.

Boldog babavárást!

2010. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg hol ilyen, hol olyan tüneteim vannak. Egyik elmúlik, másik jön. 8 hetes vagyok a kistesóval, a lányommal szinte semmi gondom nem volt, nekem is furi ez a dolog, de azt mondják normális. Hát akkor elviseljük. Boldog babavárást!
2010. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi lányok,megnyugtattatok!Mindenkinek boldog és egészséges babavárást kívánok!
2010. jan. 30. 10:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!