Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. babámat várom és úgy...

2. babámat várom és úgy érzem, mintha a nemi szervem is néha bedagadna. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

1. babámmal nem volt se aranyerem se ez. De szülésnél nagyon kijött, sajnos nem sikerült gátvédelemmel szülnöm. Középidőben kijött az aranyerem, mint még soha. 1. szülésem óta szinte mindig kijön, ha nagywc-zem, de fél óra múlva már semmi baj. (Sokáig-2 évig vérzett is) Most meg a vége felé már pisilásnál is kijön, de észre vettem, hogy munkahelyemen, mikor nem ülök rá a wc-re, csak fölé hajolok, akkor nem jön ki. Az utóbbi 1-2 hétben viszont már úgy érzem, hogy a szemérem ajkaim is megdagadnak. Tapintásra is érezhetően meg van dagadva és párom is azt mondja, hogy szerinte is, néha elég, ha sokat állok.

Tapasztalt valaki ilyet?

A babám mindig is fejjel lefelé volt, akárhányszor nézték eddig és én is azt érzem, hogy soha nem volt fejjel felfelé.

35+2hkm


2014. nov. 20. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel de nekem a 3. baba érkezik és én ezt már a 22-23 héttől érzem.Én azt tapasztaltam mikor fekszek sokkal jobb így mikor elkezd fájni, feszülni egyből lefekszek és el is múlik.
2014. nov. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nyuszmoo ***** válasza:
Az elszineződés is megvan? Elvileg sötétebb leszel ott lent.kékes, feketés. Az a vérbőségtől van, attól is fájhat ha sokat állsz, nyomsz, ez normális. Ha a csont fáj, az meg azért, mert a csontok rendeződnek, ez igen keményfájdalom. Sajna nekem a 13. Héttől van. Nyugi:-)
2014. nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Épp most borotváltam, nem nagyon láttam színbeni változást. Legközelebb már a párom csinálja, mert már alig tudtam megcsinálni.

Feszülni feszül, de az a gátam-első szülés óta fáj mensikor, azt hittem, hogy majd most mivel nem menstruálok, elmúlik....hát tévedtem, most végig feszül:D Meg nyom is most már a baba lent, érzem, meg a pingvin járás is csontfájás miatt megvan pár hete. Viszont mostanában vettem észre, hogy sok fekvés, ülés után olyan felkelni, mintha 50km-t letekertem volna a bringán és most azért fájok ott lennt:D

2014. nov. 20. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!