Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem érzem még a babámat?

Miért nem érzem még a babámat?

Figyelt kérdés

18+2 a terhességem. Minden rendben a picivel, de nem érzek semmit sem.

Mellső fali a placenta egy kevés felesleg van a hasamon.

Mikor érezhetem végre?

Első várandóságom


Köszönöm a válaszokat!


2014. szept. 7. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az első babámat konkrétan (azaz amikor mát határozottan biztos voltam benne, hogy ő az) kb 20-22 hetesen éreztem. A másodikat is ugyanekkor, bár azt mondják a 2-at előbb érezni. A második babámnál is mellső fali placenta van, állítólag attól is lehet, hogy később lehet érezni. Ne aggódj, ha egyébként minden rendben van, ez normális. Próbálj meg nem sokkal evés után lefeküdni az ágyra, nyugodtan maradni, és koncentrálj a hasadra. Lehet, megérzed :)-
2014. szept. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is kb 22 hetesen éreztem, amikor már biztosan tudtam, hogy ő az.

Ne keserítsen el a "12-14 hetesen éreztem" hozzászólások.

Teljesen normális, ha még nem érzed.

2014. szept. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) megnyugodtam! :)
2014. szept. 7. 15:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Szivesen! :)
2014. szept. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2014. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyra kerekedett a szemem, mert en is 18+2 napos vagyok, mellso fali lepennyel, elso babaval. :) Es szinten nem erzem meg a mozgast. Legalabb tudom, hogy nem vagyok egyedul. :) Mivel pont egyidosek vagyunk, es van kedved elmenyt megosztani, irj nyugodtan privatban barmikor :)
2014. szept. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is 18 hetes kismama vagyok, mellső fali méhlepénnyel szintén, és nem éreztem még a babát mozogni...

volt már ez a rebegő,hullámzó érzés néha mikor pl. tüsszentek,köhögök egyet,vagy hirtelen mozdulok,de nem tudom,hogy Ő az vagy sem?!

Szerintem 1-2 hét és érezni fogjuk :)

Amúgy nemét tudod már a picinek?

2014. szept. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok :)

Régebben úgy voltam vele, hogy jaj istenem mi lesz velem, bennem fog mozogni egy "valami" mi lesz velem kifutok a világból.

aztán mikor a teszten a második csík elkezdett sötétedni megfordult hirtelen a világ, sírva nevettem, majd összeestem és levert a víz, hogy na most mi lesz :)

Most már ez az érzés telesen megszűnt, és alig várom, hogy mozogjon :) :)


Kisasszonyra utaló jelek vannak, de van ismerősöm, akinek egyszer fiút máskor lányt mondtak. aztán a végén fiú lett :)

Már nagyon várjuk :)Párom minden este krémezi a hasamat, ráteszi a kezét hátha megmozdul.

Valami csoda, hogy érkezik hozzánk.

Igen, érkezni fog, mert neki jönnie kell, nem fogadom el azoknak a nőknek a szövegét, hogy mi történt vele, hogy elvesztette a babáját stb... sajnálom őket, de megse hallgatom, mert a mi kis csodánknak jönnie kell, hamár ennyire jönni akart, első hónapos próbálkozásra összejött :) :)

Így nekünk ő A csoda :) :)

2014. szept. 8. 11:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!