Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismamik hogy vagytok?

38 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Nekem sokat mozog picurka.Pedig sokan azt mondták hogy a vége felé már nincs helyük mozogni.Esze ágában sincs még kibújni.Mostanában elég álomkóros vagyok.Sokat ég a gyomrom és este nehezen alszom el,és sokat forgolódok,sűrűn pisilek ha éppen nem nyomódik a hólyagom:)

A debreceni klinikán fogok(elvileg febr.6-án) szülni és valószínű hogy túl fogom hordani pár nappal.


2010. jan. 29. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez a helyzet és már nagyon várjuk a nagy találkozást!

Zavar, hogy egy csomó mindent egyszerűen nem tudok megcsinálni, vagy hogy minden kis dologban úgy elfáradok mintha maratont futottam volna. Pedig a védőnőm szerint is nagyon fitt vagyok, milyen lehet az, ha valaki nem az... Alvással nekem is gondjaim vannak. Nem tudok nagyon enni sem.

Ez van, a lényeg, hogy nem kórházban kell töltenünk az utolsó heteket, tehát el lehetne képzelni rosszabbat is :)

Csak telne picit gyorsabban az idő... :)

Minden jót a szüléshez!

2010. jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én babám is nagyon aktív még mindig,holott engem is azzal riogattak,hogy az utolsó hetekben már se helye,se kedve nem lesz mocorogni...Fogalmam sincs,mikor óhajt kibújni a Fiatalúr,de remélem,ezt a nem egészen két hetet kibírja még,mert még be kell szereznem ezt-azt...

Az álomkór rám is jellemző,de én nem tudom hova tenni a dolgot,mert október óta táppénzen vagyok,van időm pihenni,úgyhogy lehet,hogy emiatt lustultam el,nem tudom...

Könnyű szülést Nektek!

2010. jan. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hello!Én is febr.6-ra vagyok kiírva, bár nekem ez már előre hozott 13.-áról, mert 18.héttől fogva egy héttel idősebb a gyerek.Nekem már nemég a gyomrom, pisilni sűrűn járok.A mozgással mindig ijesztget.Egyik nap kirúgja a ház oldalát, másnap meg alig mozog.Nekem már nyitva van a méhszájam is 2111-es már 2 és fél hete.A kórházban mindenki mondja,hogy jó lenne már szülnöm, mert a 38 hetes UH-on 100mm BPD-t 107mm THQ-t produkáltunk, úgyhogy nem kicsi a gyerek.Nem bánnám már ha kint lenne, mert már nagyon "kényelmetlen".Sok boldogságot a babádhoz.
2010. jan. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38+5hetes vagyok 2fokba éret lepény c1111irt a dokim a papirra nst-t mutata fájásokat tegnap a nyákdugom is elment,fájások már vannak kedd óta és nagyon fáj már lent a lába között!aktiv a kislányom de a mai nap nem igazán!reggel nst-n azt mondta a casj hogy szerinte lassan meglesz mert van ugy hogy amikor már nem mozog annyira akkor ott szülés lesz!!nem nagyon alszom este inkább nappal de akkor is olyan vagyok mint egy mumia!mindenkinek könnyü szülést és sok boldogságot!
2010. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!