Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36+5 naposan menni először...

36+5 naposan menni először nst-re nem késő?!

Figyelt kérdés
legközelebb 36+4 leszek amikor megyek dokihoz (32.héten voltam) és még csak nem is említette, hogy majd mikor kell járni.... gondolom legkorábban másnap fog küldeni a kórházban. én a magánrendelésére járok. szerintetek?
2010. jan. 29. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem késő.

Nem tudom,hogy mi alapján döntenek az orvosok.

Én a 38.héten szültem,a 37.héten voltam először

nst-n,a másodikra aznap kellett volna mennem,

amikor szültem... :)

2010. jan. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem késő. Betöltött 36 hét után szoktak küldeni. Érdekes módon engem sosem küldtek...régen (a 3. gyerkőcöm 12 éves..) Egyáltalán nem is hallottam ilyenről..a dokim egyszer se küldött el. Most a 17 hónapos kislányommal sem voltam, mert a dokim szabin volt és nem küldött el.... A babám egészségesen a 38. héten született...
2010. jan. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt se tudom, mi értelme...

Első gyerekkel voltam, a baba aludt, fel akarták volna kelteni, de miért kellene??? Hogy mozog-e? Hát én tudom, mozog. Mikor épp nem alszik. Azért ne zaklassák, hogy ez nekik is nyilvánvaló legyen.

Másodikkal nem is jutottunk el, előbb megszületett. Nem azon múlik, hogy egészséges-e, sőt nem is tudok senkit, akinek BÁRMI kiderült volna az NST-n. Kb. azon kívül, hogy van egy baba a hasában...

2010. jan. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!