Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baromira meg vagyok fázva mit...

Baromira meg vagyok fázva mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok csak az orrom folyik de más bajom láz köhögés vagy torokfályás nincs de már 3 napja igen ramatyul vagyok.Teázom meg fekszek már amennyit tudok valami jo praktika?vagy doki?

Köszike előre is 36.hétben lévő kismami


2010. jan. 28. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A tea és a fekvés a legjobb gyügyszer. Házumunkára most ne is gondolj. ha pihensz, azzal az immunrendszerednek segítesz legyőzni a betegséget, erre gyógyszer nem nagyon van más. Meg felesleges is.


Orvos akkor kell feltétlenül, ha belázasodsz, főleg 38 fok fölött.


Jó még: hársfatea, C-vitamin, calcium pezsgőtabletta, méz, gyümölcsök, fokhagyma.


Jobbulást neked!

2010. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Csipketea, fokhagyma, citrom és talán Oscillococcinum... Nekem segített. Pihenj sokat! Ha nem javulsz 1-2 napon belül, menj orvoshoz!

2010. jan. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor fekszem is le...-)Csak kiteregetek...:-(
2010. jan. 28. 13:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én is most lábaltam ki a megfázásból 1hétig voltam benne a védönőm is azt javasolta hogy ha fáj a torkom akkor szopogassak tantum verdét sok tea és fekvés ha lázam van akkor azonnal orvos. lázam nem volt így az orvost sikerült elkerülni. mihamarabbi gyogyulást kívánok!!!! ja és még annyi hogy az arcüreg gyulladást elkerüld kamillás gözölést javasolt!!
2010. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Oscillococcium nagyon jó.
2010. jan. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!