Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azok a hangok, amiket a baba...

Azok a hangok, amiket a baba terhesség alatt gyakran hall, már kint nem fogják zavarni? Az apukája horkolására gondolok.

Figyelt kérdés
Éjszakánként olyan hangosan tud horkolni a férjem,hogy néha fel is ébredek rá,és nem tudok tőle visszaaludni. A gyerekszoba nagyon közel lesz a hálóhoz,minden áthallatszik majd. A babánk fog tudni éjjel aludni tőle? Megszokott,megnyugtató hang lesz ez neki??? :)
2010. jan. 28. 11:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

igaz, már több, mint két éve tetted fel a kérdést, de azért érdekelne, hogy alakultak azóta a dolgok? Én most vagyok várandós, és iszonyatosan horkol a párom, sokszor éjszaka átcuccolok a másik szobába, mert nem tudok aludni tőle. Ha megbököm, még neki áll feljebb. :( Mondjuk megértem, mert sokat dolgozik, én meg itthon vagyok táppénzen.

szóval érdekelne, hogy a Pici hogy bírja elviselni a horkolást, vagy esetleg kitaláltatok rá valamit??

Köszönöm!

2012. máj. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!