Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azok a hangok, amiket a baba...

Azok a hangok, amiket a baba terhesség alatt gyakran hall, már kint nem fogják zavarni? Az apukája horkolására gondolok.

Figyelt kérdés
Éjszakánként olyan hangosan tud horkolni a férjem,hogy néha fel is ébredek rá,és nem tudok tőle visszaaludni. A gyerekszoba nagyon közel lesz a hálóhoz,minden áthallatszik majd. A babánk fog tudni éjjel aludni tőle? Megszokott,megnyugtató hang lesz ez neki??? :)
2010. jan. 28. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

:)

Nekünk nem zavarja a babát, 4,5hónapos, egy szobában alszunk és sztem sokkal jobban alszik ha apa horkol, mert így tudja, hogy ott vagyunk vele. :)

2010. jan. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen ezen én is gondolkodtam nekünk még van pár hetünk a Picur érkezéséig h hogyan fog majd aludni míg Apa horkol plána ugy h csak én leszek köztük mert mellettem van a kiságy de remélem nem lesz gond.aranyos volt amit az első válaszoló írt igy tényleg tudja majd h nincs egyedül:)36 h kismama
2010. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A babákat nem zavarja annyira a zaj,mint sokan hiszik.A hirtelen zajra összerezzennek,de legtöbbször nem ébrednek fel.
2010. jan. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is épp ma mondtam a páromnak, hogy a babánknak biztos erős idegrendszere lesz, mert itthon folyamatos zajok vannak a szomszédok által. Őt biztos nem fogja zavarni a születése után, nem úgy mint engem. Én mindenhol ezt olvasom, hogy a babákat nem zavarja, de amint írtam sajnos én ezzel nem vagyok már így.

38+1 hetes

2010. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát,remélem igazatok lesz :) Egyébként aránylag csendes házban lakunk,itthon sincsenek erős zajok. De ez a horkolás!!! Ne halk,monoton hangot képzeljetek el,hanem időszakos,ordító,szaggató,elviselhetetlen stb. éjszakai zsivajt...
2010. jan. 28. 12:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Rugdosd meg a férjedet, ha horkol, én is úgy szoktam :-) és olyankor fordul egyet, és akkor már nem is horkol.
2010. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hiába simogatom,csittegek,lökdösöm,az enyém mostanában akármerre fordul,pár perc múlva ugyanolyan hangerővel tudja folytatni... De azért nem megyek külön ágyba! :))
2010. jan. 28. 16:49
 8/11 anonim ***** válasza:
A baba odabent is elég zajos helyen van..dobog az anya szíve..elég hangos! Emellett még ott vannak a belek, azok hangja se kutya..a külvilágbólis beszűrődik - bár tompítva - mindenféle zaj. hidd el, egy kisbabának nem tesz jót, ha állandóan néma csend van körülötte! később iszonyú sok gond lehet emiatt..Nem egyszer hallom és olvasom itt az oldalon, hogy a gyerek minden külső zajtól felébred..elmegy egy zenélős autó, valaki hangosabban beszél vagy csak dudálnak az utcán. Én már az első gyerekemnél tudtam, hogy nálunk mindig lesz egy kis háttérzaj..ahogy haza jöttünk, bekapcsoltam a rádiót...no nem a baba mellett, de azért ő is hallotta. Soha nem volt amiatt gondom, hogy valami zaj felébresztette volna..Azóta van 3 kisebb gyerekem is. a pici 17 hónapos, a nagok meg tinik..állandóan zajlik az élet, sosincs igazán csend..mégis nagyon jókat alszik a pici...Apa is horkol, bármit teszek..a kislányom csak akkor alszik igazán jól, ha hallja..Néhány hete elutazott pár napra..nem horkolt, a gyerek meg 6-8x felébredt éjjel. mikor hazaért, újra rendesen aludt a kicsi :))) Egyébként az első hetekben olyan jól aludtak a gyerekeim, hogy még porszívózni is tudtam, ha aludtak...hiszen annak a zaja is ismerős volt.
2010. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én szakkönyvekben azt olvastam, hogy ha nyűgös a gyerek, tegyük bekapcsolt mosógép vagy porszívó mellé, mert a monoton zaj elnyomja...ezek alapján a horkoló apuka direkt jót tesz majd az alvókájának.
2010. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én az egész terhességem alatt horkoltam,de nagyon durván..Párom felvette..hát a mai napig röhögök,ha visszahallgatom..viszont,a szülés után megszűnt a horkolásom..:-) A baba rengeteg furcsa és hangos benti hangokat hall,a horkolás biztos nem fogja zavarni,sőt az első hónapban semmilyen zajra nem fog felkelni,remélhetőleg alszik majd mint a bunda..:-)
2010. jan. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!