Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég rosszúl vagyok, ez a...

Elég rosszúl vagyok, ez a terhesség miatt van?

Figyelt kérdés

8 hetes leszek, állandóan fel vagyok puffadva, teltségérzetem van, de ha eszek azért bennem marad. Eleinte csak este, most már egész nap hányingerem van, és a teltségérzet, de még nem hánytam. Viszont kis hasmenés jellegűm már volt, az is lehet a terhességtől? Mikor a lányom vártam ilyen nem volt. Vele mindig melegem volt, most meg szeretek felöltözni bent is melegen, a fűtött házba. Nem vagyok megfázva szerintem, úgyhogy ezt is írhatom a terhesség számlájára?

14 hós a lányom, egész nap rohanok utána, kézben is van azért, de próbálom minél kevesebbet emelgetni, cipelni, mert olyankor elég nehéznek érzem a hasam (pedig hol van még az!)Lesz ez jobb, mondjuk a második trimeszterben? Vagy szokjak hozzá?


2010. jan. 28. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:

szia nekem ugyanezek voltak, elsö babám. most 15 hetes vagyok, de 13 hét után minden elmulott pikk pakk..

én nem hánytam de egész nap fáradt voltam meg képtelen voltam még mosogatni is, és émelyegtem, de már jobban vagyok, aztnmondják, a fiiuknál nem hányunk csak ez van, ugy néz ki nekem fiam lesz..

2010. jan. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még meg sem fogant, azt mondtam hogy fiú lesz, ezek szerint ebben te is erősítesz. És öcsinek is hívom néha a lányom előtt. Sajna pihizni nem tudok annyit, mint szeretnék, mert a lányom most is pakol, és nem össze.:-) De hát más is kibírta, csak azért furi, mert a lányommal nem volt szinte semmi tünetem. Köszike a választ!
2010. jan. 28. 10:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is ezek a tüneteim vannak de más semmi.Én 14hetes vaggyok és anyukám szerint fiu lessz.de majd meglátjuk.Kellemes babavárást nektek is
2010. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is úgyanígy érzem magam, 7. hétben vagyok, de ez a hányinger kikészít.
2010. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!