Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok és faros a...

34 hetes vagyok és faros a babám. Még megfordulhat?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy a Doki szerint nagy baba és ezért nem biztos, hogy forgolódik. Félek, mert nagy is és faros is, vajon mennyire lesz nehéz a szülés?
2010. jan. 27. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia nekem is mondta a doki hogy nagy baba és nem biztos h megfordul,de megfordul 38 hetesen.

3 hós baba anyukája!

Könnyű szülést

2010. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy befordulhat még! Az én nővéremnek 57 cm és 3,51 kg- os babája a szülés megindulása előtti éjjelen fordult be magától. 3 óra alatt megszült, pedig első baba.

Ne izgulj!

2010. jan. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
NApi néhányszor tölts el 10-15 percet a következő testhelyzetben: négykézláb, popsit fel vállakat le - amennyire megy - hasad kényelmesel lógasd, lazulj el. Ebben a testhelyzetben van a legtöbb helye forgolódni. Írd meg mi történt!! Sok sikert!!
2010. jan. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még simán megfordulhat,nekem a 37.héten fordult meg.
2010. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi csajok, kicsit megnyugodtam. Az orvos szerint 4 kiló felett lesz a gyerek és ha faros marad akkor sem fog császározni, hacsak nem lesz komplikáció. Szerinte meg kell tudnom szülni természetesen, de én félek tőle.
2010. jan. 27. 18:53
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt a négykézlábas pozitúrát már csinálom is :-).Köszi szépen! Remélem használ! Mindenképp megírom, hogy mi volt(lesz)!
2010. jan. 27. 18:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szorítok Neked, hogy megforduljon a babád.

De készülj fel lelkileg, hogy nagy esélyed van arra, hogy nem fordul meg. Az én fiam is faros volt és nagy babának saccolta a doki. 40%-ot mondott a megfordulásra.

Nem fordult meg, faros maradt. 60 centivel született és 3900 grammal.

2010. jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!