Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek, hányadik héten fordult...

Kinek, hányadik héten fordult be fejjel lefelé a babátok az elsőnél? Én 35 hetes vagyok és a feje a bordámnál van? Ha beszélek hozzá megfordulhat? Ez valóban hatásos?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a 38.héten még harántfekvéses volt,a 39.-en meg befordult, de én nem éreztem semmi különöset, bár amúgy is baromi mozgékony volt
2009. aug. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

25 hetes voltam amikor mentünk 4D UH-ra akkor már befordulva találta a doki.Ki tudja mióta volt már úgy.Szerintem ez is csak népi hiedelem,hogy ha beszélsz hozzá akkor "meghallgat".Az orvosod mit mond?Olvastam még régebben ezen az oldalon,hogy szülés előtt 1héttel fordult be valakinek a babája.Ne add fel a reményt,még lehet rá esély.

Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok!!

38 hetes (első babás)

2009. aug. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a 37. héten még harántfekvéses volt,a 38. ra fordult be.Már megvoltak a belgyógyászati papírjaim a császárhoz.Én nem beszéltem hozzá,nem erőltettem,hogy megforduljon.Mindennek megvan az oka,gondoltam rá bízom,ha neki úgy jó,akkor marad úgy.Aztán meggondolta magát a kisasszony.



39 h

2009. aug. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem a 28.héten már befordult,és a 32.héten már be is illeszkedett a medencémbe a feje(azt mondta a doki,hogy lehet,hogy előbb meglesz)39+3napra született.Barátnőm első lánya a 36.héten fordult be,a második már a 28.héten.Még van remény,de sajna már elég kevés a helye egy ilyen manőverhez.Én azt hallottam,hogy négykézlábra kell állni,a posidat felnyomni,és így maradni egy pár percig és ezt minden nap csináld,ez meg szokta hozni a várt hatást:D

Könnyű szülést,és boldog babázást kivánok.

Üdv:11hós fiúcska anyuja

2009. aug. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Posi=popsi:)
2009. aug. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 25. heti 4D uh-n még a popsiján csücsült, majd a 29. hét végén voltunk uh-n, addigra befordult már a kis drága. Hogy azóta úgy van-e még, nem tudom, de nagyon remélem. :) Szerintem nyugodtan beszélgess vele, kérleld a csöppséget, hogy forduljon meg, mert az neki is jobb lesz. Rosszat nem teszel vele, miért ne próbálnád ki? De ha ügyes a választott orvosod farosan is meg lehet szülni a babát, ráadásul rövidebb ideig is tart többnyire.
2009. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!