Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfordulhat még a babám?

Megfordulhat még a babám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma voltam uh-on, ahol látták, hogy farfekvéses a babám! Azt mondta az orvos, mikor megkérdeztem, hogy megfordulhat-e még, hogy volt már rá példa, de azért készüljek fel lelkileg, hogy 50-50%, hogy császár lesz! Az első kérdésem az lenne, hogy hogy lehet erre felkészülni, mármint a császárra! Hogy lehet feldolgozni? A másik, hogy van valakinek arra az esetre tapasztalata, hogy megfordult a baba?! Előre is köszönöm! 32 hetes km
2011. aug. 31. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia Drága!


Ne aggódj!! :) nekem az első 28.héttől fejvégű volt, így sokkot kaptam majdnem mikor a 30.héten faros volt a második baba. Így is maradt, majdnem a 34. hétig. Aztán megfordult, azt hittem megszülök, fájt is rendesen! Egyébként én sokat voltam négykézláb, amikor mocorgott, ezt itt olvastam, a kérdések között keresgéltem, nem tudom emiatt fordult-e meg végül, de megfordult.

Az én dokim egyébként nem ijesztett meg azzal, hogy faros volt még, szerintem bízott benne, hogy megfordul a baba.

Ne aggódj, tényleg még simán megfordulhat!

A császárról nem tudok sokat, mert az első nem az volt, a második meg még pocakban, napokon belül bújik ki :)

üdv: 40 hkm

2011. aug. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A nővéremnek fejvégű fekvéses volt a babája, de közvetlenül szülés előtt visszafordult. Akkor elkezdett vele beszélgetni, rákoncentrálni, hogy legyen szíves ne szórakozzon vele, forduljon szépen vissza, és meg is tette, az utolsó percben megint szépen fejreállt, és meg tudta szülni hüvelyi úton. Bármikor befordulhat, a lényeg, hogy a szülésig tegye meg. Állítólag jót tesz, ha négykézlábra állsz, a könyöködre támaszkodva, meg még vannak ilyen trükkök, de próbálj meg "beszélni" vele, meditatív állapotban, sokan mondják, hogy az használt.

Ha mégse fordul be, akkor se keseredj el, mindenképpen úgy lesz, ahogy nektek a legjobb.

2011. aug. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
37 hetesen megforditottak nekem kivulrol, utana nem fordult vissza, huvelyi uton szultem, semmi gond nem volt :)
2011. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32 hetesen nekem is faros volt még. Aztán a 36. hétre megfordult. És még mindig így van... lassan azért kijöhetne, mert ma vagyunk 40+4 hetesek :)
2011. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: majdnem 100%, hogy a moziban fordult meg. Szerintem nem tetszett neki a nagy zaj :)
2011. aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

40+4 heteske! Hajrá! Könnyű szülést Neked!


36 hetesen még fejvégű volt a babám, aztán a 38. héten úgy döntött, hogy fordul egyet. Hát azt hittem megpusztulok! Végül 40+2 hétre simán megszültem.

2011. aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első lányom nem fordult meg, így tudtam hogy császár lett. Én nem emésztettem magam rajta, erre készültem, olvasgattam róla... és tényleg gyönyörű élmény maradt. (semmit nem vajúdtam....)


Második babám: 27 hetesen faros, 31 hetesen fejvégű, 32 hetesen faros, 36 hetesen fejvégű volt. Így Ő természetes úton született (17 hónappal a császár után). Nekem a dokim mondta, hogy ha nem fordul be, akkor ismét császár, de ha befordul és minden ok, akkor szülünk! :)


Ha császár, akkor se aggódj, nem leszel ettől se kevesebb se rosszabb. A lényeg, hogy mind a ketten egészségesek legyetek!

Ha bármi kérésed van, írj nyugodtan!

2011. aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 31-ik hét végén fordult fejvégűre,addig volt haránt és faros. Sokat mocorgott ez után is, de a végére fejvégű maradt és simán szülhettem.
2011. aug. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, most már megnyugodtam! Majd látjuk mit hoz a jövő! Mindenkinek boldog babavárást!
2011. szept. 1. 08:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Simán megfordulhat! Nekem kb. 28 hetesen már fejfekvéses volt, aztán 34 hetesen visszafordult. Utána pedig megint, és fejfekvéses maradt szülésig. Ne izgul, még van rá idő :)
2011. szept. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!