Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hónapos/hetes kortól nő...

Hány hónapos/hetes kortól nő meg a terhes nő hasa?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 14:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő!Azért olyan 16-20 hetesen már kell lennie pocinak,de ez változó,hogy kinek mekkora!18 hetes kismama
2010. jan. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

ez egyénileg teljesen változó, valakin már a 3. hónapban látszik, valakin csak a 7-ben

de előfordul, hogy valakinek annyira megnő az étvágya, hogy már az első hónapban meghízik, de ez még nem olyan kismamapocak-forma, csak hízás

de vannak akik az első 3 hónapban fogynak a sok hányástól

2010. jan. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Ez egyénenként változó, és azt mondják az első baba később kezd el látszani. Nekem már a 10. héten nem ért össze a gatyám, de az akkor még csak attól volt, mert állandóan fel voltam puffadva. Ha jól emlékszem a 18. hét körül már látszott. Viszont ismerek olyat is, akin 6 hónapos terhesen még semmi nem látszott.
2010. jan. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindentől függ: hogy milyen "húsban van" az anyuka, és hogy hányadik gyermeket várja, és öröklött is lehet...

Első babásnál, normál alkatúnál kb. a 4. hónapban válik láthatóvá, de előfordul, hogy a nadrágot már jóval korábban nem tudja begombolni...

2010. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
na jól összebeszéltünk :)) (az utolsó 14.27-es vagyok)
2010. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második gyerekemmel a nyolcadik hónapban beszólt a buszon egy néni, hogy adjam már át neki a helyet... :o))) (Láttam rajta, hogy előtte jól körül nézett, kit lehetne letámadni...)Vannak szélsőségek, bár szerintem neki azért baj volt a szemével, és lehet, hogy mással is...
2010. jan. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

én 18 hetes kismama vagyok! Ha akarom látszik, ha akarom nem...

Ezt azért írtam mert ha felhúzok egy nem feszülős nacit egy picit lezser pulcsival akkor szinte semmi sem látszik. Max olyan mintha ebéd után lennék. De ha egy szükebb nacit egy testhezálló hosszabb pulcsival vagy kardival akkor teljesen egyértelműen kigömbölyödik a pocim. Vagy ha testhezálló egyberészes rucit húzok akkor is látszik...

de egyértelműen a 12-14 héttől látja a család, ismerősök meg csak most kezdik ha az öltözékemmel megmutatom, ha érted mire gondolok.

2010. jan. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem már van pocim:) Alkatfüggő.

14h k.m.

2010. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

En magas vagyok es vekony. A masodik babamat varom, elvileg hamarabb kellett volna pocakot novesztenem. De mivel alapban igen lapos hasam van, igy boven fel ido utan lett akkora pocakom, mint sok nonek alapban. Az elso babammal is csak mi lattuk kb a 25. hetig.

Most a 37. hetben vagyok, mar van, nem is kicsi (nekem), ettol fuggetlenul most is sokan meglepodnek, hogy mostanaban fogok szulni es nem aprilisban.

Viszont a babaim eleg nagyok (az elso kozel negy kiloval szuletett, a masodikat sem tippelik kisebbnek).

2010. jan. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

16 hetesen kezdett el nőni.


24 hetes km

2010. jan. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!