Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez vajon normális ilyen korán?

Ez vajon normális ilyen korán?

Figyelt kérdés

6 hetes kismama vagyok! Tegnap meg ma iszonyatos hányingerem van egész nap!meg olyan gyengécskének érzem maga..össze kéne takarítanom de semmi lelkierőm.alig ettem ma a hányinger miatt de úgy érzem magam mint aki telezabálta magát!még egyszer akkorának érzem magam!5 percenként ásítozok!Jelentkezhetnek ilyen korán terhességi tünetként ezek vagy valami más baj lehet?!amúgy fájni nem fáj semmim!

köszi a válaszokat


2010. jan. 27. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen!Ezek terhességi tünetek és jelentkezhetnek ilyen korán!Pont így éreztem magam 6 hetesen és ez 12 hetes koromig meg is volt!Az első babánál semmi ilyen tünetem nem volt!Nyugi!Nincs semmi baj!Boldog Babavárást!18 hetes kismama
2010. jan. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen! a fáradtság abszolút jellemző tünet az 1. trimeszterben
2010. jan. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors választ!

Most már megnyugodtam..kezdtem aggodni hogy valamit összeszedtem valamit!

2010. jan. 27. 14:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Én már elmúltam 12 hetes, de még mindig hányok, sok a gyomorsavam, húúú már sokszor elvagyok keseredve. :( Az energiám lassan lassan kezd visszajönni, most már tudok mosni, főzni, takarítani.

Úgyhogy igen, normális. :)

Boldog babavárást!

2010. jan. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont a 6. hétben jelentkeztem nekem is a hányások, hányingerek - és eltartottak egészen a 16. hétig.
2010. jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! én is ugyanigy voltam ennyi idösen! most 16 hetes vagyok és kb 1-2 hete multak el ezek a dolgok most kezdem sokkal jobban érezni magam. nekem annyi volt még hogy egyszerüen éjszaka nem birtam aludni hajnalig csak forgolodtam mostanra ez is megváltozott! boldog babavárást!
2010. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 7. hétől a 13. ig voltak ilyen tüneteim. Most 27 hetesen könnyünek és fittnek érzem magam, csak sokat aludnék:).
2010. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!