Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy molett kismamin mikor...

Egy molett kismamin mikor látszik a poci növése?

Figyelt kérdés
úgy hallottam náluk később lehet észre venni a pocakot a amúgy is nagyobb has miatt!igaz ez ?
2010. jan. 27. 10:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is jo "vastag" vagyok a hasam meg alapban is nagy elég vastag a hasfalam is. 16 hetes vagyok semmi nem látszik rajtam és a védönö pont ma mondta hogy nem is fog csak az utolso honapban. e ha hanyatt fekszek akkor ott egészen lent mintha olyan kismamás lenn de az állva nem látszik! mindenkinek boldog babavárást!
2010. jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Tenyleg nem a molettsegtol fugg szerintem. En magas vagyok, vekony, nadszaldereku tipus. Elvileg nekem hamar kellene latszodnia.

Vegulis mi lattuk is hamar, hiszen a teljesen lapos hasam helyett lett egy kis dudor. De mar harminc hetes voltam, amikor elkezdtek atadogatni a helyeket a bkv-n, addig sokan nem vettek eszre. Igaz, hogy ez epp telen volt, kabatos korszakban.

2010. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

szia!

én 25 hetes vagyok, de idegenek számára nem látszik... rokonok látják, meg a közeli ismik, de amúgy semmi. háton fekve látszik, a köldököm alatt hogy más mint előtte, de a baba elveszik bennem:P

ja amúgy +10kg-val kezdtem a terhességet!

viszont van olyan ismerősöm, akin egy deka plusz nem volt, és amikor szülni ment azt hitték koraszülött lesz, mert olyan pici volt a hasa, mint más 5-6 hónapos kismamáknak, nagyot néztek, mikor közölte, hogy pont jókor jön, hát ilyen is van:P

2010. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!Én több mint 20 kiló plusszal indultam,de nem az a hájas kövér fajta vagyok,inkább izmos,olyan kötött,a hasam sem volt nagy.a 20.héten volt az esküvőnk,ott is még csak úgy látszott picit,ha leültem.kb a 27.-28.héten kezdett el olyan ütemben nőni a pocakom,hogy nem tudtam begombolni a nadrgom:)most 33+3 hetes vagyok,a hasam egyre nő(más nem),a kezdősúlyhoz képest +6 kiló van rajtam:)

BOldog babavárást mindenkinek!

2010. jan. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!