Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek latszodik, kuldene...

Akinek latszodik, kuldene nekem egy kepet?

Figyelt kérdés

En tettem fel 1-2 hete azt a kerdest, h jobb boka kislanyt, bal boka kisfiut mutat. Akinek a bal bokajan latni a puklit, nem fenykepezne le, es kuldene el itt a kepet? Probalok remenykedni egy kicsit, h esetleg nem mutat 100%-os biztosat, mert nagyon szeretnenk kisfiut a kislanyunk melle. De nekem ugy nez ki, h a jobb bokam alatt puklosodik megint... Nagyon erdekelne, h ez a modszer mennyire biztos. H letezik-e olyan h a bal is puklosodik, vagy majdnem minden terhessegnel csak a jobb...


Azert belinkelem azt a kerdesemet is, hatha vki nem olvasta el:


www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhesseg__6211494-akik-mar-tudjak-h-milyen-nemu-babajuk-fog-szuletni-de-meg-csak-12-20-het-kozott


2014. nov. 5. 12:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%

Normális emberek válaszoltak? Aki ilyesmit elhisz azt én nem tartom normálisnak. :)

Csak véletlen egybeesés volt, de amúgy nem értem, miért kell egy ilyet kétszer kiírni. Legyél boldog az előző kérdésedre kapott normális válaszokkal, vagy ha mindenképpen ki kellett írnod, akkor pedig fogadd el az én álláspontomat is, miszerint igenis baromság.

2014. nov. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nahát akkor is ideírom, ha 10 %-kal lepontoznak.

Hasamról mondták, hogy kislány. Az lett.

Szódabikarbónára tettem vizeletet, nem pezsgett, ez is bejött.

Kínai naptár lányt írt, bejött.

Narancsot ettem és gyümölcslevest, édeset kívántam, hústundor.

Ez is bejött.

Lehet bolond nak titulál itt most minden nagyokos tudor, de nekem mind bejött.

2014. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolso!

Neked koszonom a valaszt, van vki aki normalis hangnemben tud valaszolni! :) En is mindent figyelgettem annak idejen elso terhessegem alatt, de volt amit csak most hallottam. Pl. ez a szodabikarbonas, voroskaposztas teszt. Kivancsi leszek h bejonnek-e a "joslatok". :) Mire a nagyokosok erre valaszolnanak h nekem csak az a normalis valasz, amit en magam akarok hallani, akkor jeleznem h mindenki mas joforman kinevetett es baromsagnak irta a kerdesemet, es szinte engem nem tartottak normalisnak. Na mind 1, erdekes azert vettetek a faradtsagot h irjatok a baromsagomra... :D

Tisztelet a kivetelnek!

2014. nov. 6. 06:42
 14/16 A kérdező kommentje:

10-es!

Azert arra kivancsi lennek h jo penzert Te megtudnad-e nekem mondani h milyen vitaminokat szedjek, mibol mennyit, hany napig... Ugyanis nekem es a ferjemnek azt mondtak h termeszetes uton nem lehet babank!!! Majd amikor nem gondoltunk ra, spontan osszejott, de sajnos missed ab lett a vege... Vegso elkeseredesunkben fordultunk egy termeszetgyogyaszhoz, aki elmondta mibol mennyit, hany napig szedjunk. Es lass csodat, mar az elso honapban babas lettem. Es O meg is tudta mondani a baba nemet mar a 7. hetben. Biztos veletlen minden. Tudod addig a napig en sem hittem ezekben. Csak nekem ez eleg bizonyitek volt. Nagyon sok ismerosomnek segitett az illeto akik babat akartak. Most amikor elterveztuk h szeretnenk kistesot, megint felkerestuk, igaz most a 2. honapban sikerult. En ezt nem tartom veletlennek!

2014. nov. 6. 06:54
 15/16 anonim ***** válasza:
Azért nem jött össze mert rágörcsöltél. A pszichés dolgok nagyon is befolyásolják a teherbeesést. Amúgy 11-es vagyok, és úgy látom nem értetted meg amit írtam, pedig annyira nem volt bonyolult. Èn nem azt mondtam, hogy mindenképpen nekem van igazam, nem tartom magam "nagyokosnak". Pont ezt írtam az előző kommentemben is, hogy létezik egy kérdésre többféle válasz is, mivel mindenkinek más a nézőpontja. Nincs olyan, hogy te "nem kéred" a számodra negatív választ mert ez nem kívánságműsor. Oda is írtam a végére, hogy fogadd el a válaszomat, akkor is, ha neked az nem tetszik. Ennek ellenére te pedig csak támadsz, és az igazadat bizonygatod, holott rájöhettél volna, hogy én nem azért mondtam amit mondtam, mert nem fogadom el a te véleményed, csak leírtam a sajátomat.
2014. nov. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom h valaszoltal, elfogadom persze a velemenyedet! :)
2014. nov. 6. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!