Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek latszodik, kuldene...

Akinek latszodik, kuldene nekem egy kepet?

Figyelt kérdés

En tettem fel 1-2 hete azt a kerdest, h jobb boka kislanyt, bal boka kisfiut mutat. Akinek a bal bokajan latni a puklit, nem fenykepezne le, es kuldene el itt a kepet? Probalok remenykedni egy kicsit, h esetleg nem mutat 100%-os biztosat, mert nagyon szeretnenk kisfiut a kislanyunk melle. De nekem ugy nez ki, h a jobb bokam alatt puklosodik megint... Nagyon erdekelne, h ez a modszer mennyire biztos. H letezik-e olyan h a bal is puklosodik, vagy majdnem minden terhessegnel csak a jobb...


Azert belinkelem azt a kerdesemet is, hatha vki nem olvasta el:


www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhesseg__6211494-akik-mar-tudjak-h-milyen-nemu-babajuk-fog-szuletni-de-meg-csak-12-20-het-kozott


2014. nov. 5. 12:34
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt nemreg fenykepeztem le, mar jobban latszodik, mint elotte.

2014. nov. 5. 12:37
 2/16 A kérdező kommentje:

Latom nem lett jo a belinkelt kerdes, de nem is tudom bemasolni :(


A lenyeg h a boka jelzi milyen nemu baba van a pocakban. Mar a 8. hettol lehet latni a puklit, es minel idosebb a terhesseg, annal feljebb megy. Nem vizesedesrol beszelek. :)


En jelenleg 10 hetes vagyok es eleg jol kiveheto. Sztem a csatolt kepen is latni. Akinek ez a balon eszreveheto, nem kuldene itt egy kepet rola? Koszonom!

2014. nov. 5. 12:44
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem egyiksem puklisodott és kislányom lett. Most se puklisodik de még az elején vagyok. Ilyet nem is hallottam.


Bocsi nem igazán a kérdésre válaszoltam.

2014. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem boka, UH mutatja. Tenyleg hiszel ilyen baromsagokban?
2014. nov. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez baromság. Semmiből nem lehet megállapítani, hogy milyen nemű lesz a gyereked, csak az ultrahangból. Sem a has alakjából, sem puklikból, se abból, hogy ingát tartasz a hasad fölé, se semmiből. Sose értettem, egyesek miért hisznek ezekben. Ezeket csak azért találták ki, hogy legyen mivel szórakozni.
2014. nov. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Erről még sosem hallottam de érdekesen hangzik.....nekem egyik bokám sem puklis és kislányt várok.
2014. nov. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Anyává váló felnőtt nő ilyet kérdez??? Atyaég :(
2014. nov. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De erdekes h az elozo kerdesemnel normalis emberek valaszoltak, es irtak h ez meg az a boka... Es h valoban az a nemu baba lakik benne. Meg nekem is hazudott a termeszetgyogyasz. Sajnos az elejen en sem hittem az ilyenben, de amikor ajanlottak azt a termeszetgyogyaszt, mert nehezen jott a baba, igenis hinni kezdtem benne. Lanyomnal a jobb bokam kezdett el, es ahogy megmondtak, lany lett. Most megint a jobb... Ismerosomnel ugyanugy lany lett es elotte neztuk a bokajat. Biztos veletlen...!!! Nem kell igy valaszolni h baromsag, aki nem hisz benne, ne valaszoljon, nem az volt a kerdesem!
2014. nov. 5. 14:27
 9/16 anonim ***** válasza:

:)

Nekem van pukli a bal bokámon pedig nem is várok babát!

Akkor ezek szerint jóslásnak is lehet használni??? ;)


ez kb. olyan népi megfigyelés,mint a has alakja (csúcsos, kerek)

2014. nov. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az a bizonyitek, hogy hinni kell benne? Azt vallasnak hivjak. Amugy nalad a placebo hatas mukodott. Jo penzert en is tudok ilyet.
2014. nov. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!