Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor vigyem a tp papírt a...

Mikor vigyem a tp papírt a munkahelyemre?

Figyelt kérdés
pozitív teszt után mentem azonnal tp-re mert veszélyes helyen dolgozok és volt egy vesztésem is.de még csak a házi orvos vett fel mert a terhességet még nem látták...így simán derék fájással vettek fel tp re 2 hete.mikor vigyem a papírt a céghez? holnap megyek UH-ra vissza hátha látnak valamit.
2010. jan. 27. 07:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Mindenképpen várd meg az uh eredményét és utánna vidd el a papirt a háziorvosnak és akkor már terhességgel fognak kiírni.Bent a cégnél kérdezd meg hogy milyen időpontba adhatod le hogy meg is kapd időbe a pénzedet. én 14e és 16a között szoktam leadni és igy biztos hogy időbe elszámolják.

20hetes km

2010. jan. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ ..így teszek majd.
2010. jan. 27. 09:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!