Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Terhesség alatt nőnek a...

"Terhesség alatt nőnek a mellek"! Kíváncsi lennék hogy nálatok hogy volt ez, volt e valaki úgy mint én?

Figyelt kérdés
mindenhol azt hallom meg olvasom,hogy már az első hetekbe mennyit nő a mell..stb.!Nekem csak fáj,néha nagyon,hozzá se lehet érni,néha pedig kevésbé,de nőni egyáltalán nem nő!(11hetes vagyok!)Van olyan kismama akinek szintén így volt és így maradt?Vagy még korai hogy nőjjön?
2010. jan. 26. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az utolsó 2 hónapban nőtt!Szerintem neked még korai.Ja és 3 hónapos a babám és csak anyatejet kap :)!
2010. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem nőtt, csak szülés után a a tejtől.
2010. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem az első 12 hétbe közel a 3szorosa lett (egyébként nem volt valami nagy) és nem is nőtt tovább csak szülés után picit a tej jól felduzzadt. Barátnőmnek kb a 30. héttől kezdtek megnőni

2010. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség mindenkinél más, nem lényeg, hogy nőjön a melled, nem jelent semmit, ha nem nől.

Nekem sajna nőtt, az első tünetem volt, férjem arról vette észre, hogy terhes vagyok. Aztán szoptatás alatt még nagyobb lett, majd megint terhes lettem és még mindig nől... nem tudom így mi lesz a harmadik babával, mert már kezd elviselhetetlen lenni...

75/Bből 80/Fes vagyok most...

2010. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első és a harmadik trimeszterben nőtt, majd a szülés után.
2010. jan. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
különösebben nemérdekel hogy nő e vagy sem,csak kíváncsi voltam hogy másnál hogy van,csak nekem nem nő vagy mi..,de amúgy "nemérdekel",igaz nembánnám ha kicsit nőne,mert kicsi,de sebaj:)
2010. jan. 26. 20:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is inkább csak fájt az elején, végül valamennyit nőtt, de nem sokat, kb fél kosárnyit. Előtte B-s voltam, az már kicsi lett, vennem kellett C-st, de az meg kicsit nagy volt.
2010. jan. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem 17 hetesen kezdett nőni egy kicsit,de aztán azóta sem nőtt tovább.
2010. jan. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24 hetes leszek és semmit nem nőtt, nem is igazán érzékeny. Remélem azért lesz tejem!
2010. jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak érzékeny volt, de nem nőtt.A 35.héten se látunk rajta változást:)
2010. jan. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!