Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyenkor lehet már jósló?

Ilyenkor lehet már jósló?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok és menstruációs fájdogálást érzek meg derékfájást.ez normális ilyen korán?volt valakinek hasonló?akinek volt 30 hetesen az korábban szült?
2010. jan. 26. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Ez még korai lenne. Mennyi Mg-t szedsz?
2010. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem szedek csak annyit amennyi az elevitben van.nekem nem mondta a doki h külön szednem kellene.
2010. jan. 26. 19:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor voltál a dokinál? Említetted neki ezt a fájdogálást? Görcsökre, keményedésre szokták felírni a Mg-ot. Én már a legelejétől szedtem, a 36. hétig.

De ha itt utánaolvasol, nagyon sokan szedik. Nem vagyok doki, de én ajánlanám neked. Legalább a MgB6-ot 3x1-et. A Mg, ha sok a szervezetben, kiürül, tehát nem lehet túladagolni. Én Mg Citricit szedtem, 3x2 szemet, az a max. amit fel szoktak írni.

2010. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is szedd a magnéziumot. Ha még nem kell dokihoz menned, akkor vegyél legalább MagneB6-t. Azt nyugodtan szedheted és recept nélkül kapható. Én az elején sokat görcsöltem és a védőnő javasolta, hogy szedjem. Szerencsére el is múlt tőle. Viszont amikor mész dokihoz mindenképpen említsd meg neki. Akár fel is hívhatnád, hogy ő mit javasol. Vagy ha van választott szülésznőd ő is tud segíteni.
2010. jan. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekemis Magne B6-ot kellett szednem
2010. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem is így indult. 31 hetesen kiderült, hogy 1 ujjnyira nyitva van a méhszáj.

3 napig megfigyeltek, majd a 36. hétig 4x2 magneB6-ot kellett szednem. Amúgy 39. hétre szültem.

Szerintem sürgősen nézesd meg magad, mert ilyen esetben nagyon vigyázni kell magadra és legfőképp a Picurra!

2010. jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonló cipőben járok.29+5 vagyok.Nekem is gyakran fáj a derekam, meg néha szurkál a szeméremcsontom, és be is keményedik a hasam. És olyan mensis érzésem van időnként. Említettem az orvosomnak, de ő nem mondta, hogy szedjem a magnéziumoz, helyette a Pipholfen nevű gyógyszert kell szednem. A tüneteim még mindig megvannak de már nem annyira durvák mint előtte. Ja, és azt el is felejtettem , hogy a méhszájam C2100. Tehát 1 ujjnyira a külső méhszájam nyitva, de hál Istennek a középső és a belső teljesen zárt. Nagyon félek a koraszüléstől, bízom benne, hogy megúszom.

2010. jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 32 hetesen kezdődtek, túlhordtam 8 napot...
2010. jan. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 27 hetesen kezdődött, igaz nekem kórház is lett a vége, de a magnéziumot innentől kezdve majdnem a szülésig szednem kellett és sokat javultam tőle.Amúgy 39 hétre szültem a kisfiam, aki már 2 éves!
2010. jan. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,voltam dokinál,minden rendben .nem vagyok nyitva 1 ujjnyira sem se kint se bent.azt mondta h ez olyan mint a menstruáció,hogy van akinek 10 évesen megjön van akinek 5 évvel később.ja és h elég annyi magnézium amennyi az elevitben van.megnyugodtam.
2010. jan. 29. 18:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!