Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29hkm vagyok. A hasam jobb...

29hkm vagyok. A hasam jobb oldali része többször is kicsúcsosodik. Nektek is ki szokott csúcsosodni a hasatok? Milyen gyakran? És mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Ha megsimogatom ott a Drágámat akkor visszamegy normális helyzetbe. Valakinek volt már hasonló?
2014. nov. 2. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a bal oldalon van ugyanez:)
2014. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És nektek kisfiú vagy kislány? Nekünk kislány lesz.
2014. nov. 2. 20:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kicsúcsosodik sokszor :) Főleg a bal oldalon, de azért nem csak ott. :) Kisfiú. 36hkm
2014. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Könyöke, térde lesz:D
2014. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, kislány lesz.
2014. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem fent szokott rengeteget, azt gondoltam a térde, aztán kiderült, hogy a popója.

Most 6 hós és itt alszik a karomban. <3 kislány

Boldog babavárást Nektek!

2014. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én babám ugyanezt csinálja, csak hol itt, hol ott bukkan fel. Ha jól látták, akkor kislány, és naponta tart bulit odabent. Általában nem tudom eldönteni, melyik testrésze lehet, olyan villámgyorsan jön és megy. :) 34 hetes vagyok.
2014. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nekem aztán mindenhol "kicsúcsosodik":) Oldalt,fent,lent, és hogy az egyik kismama hozzászólásával éljek, nagy bulikat tart odabent:)

Nekem a gyomorszáj környékén van a popója, azt nagyon szereti kidugdosni:) legalábbis a legutóbbi UH-on ott a popója volt:) Most fogalmam sincs hogy fekszik mert szó szerint "mindenhol ott van":D

Jah és kislány a drága:)

Boldog babavárást, és élvezd a magzatmozgásokat,mostantól erősödnek,látványosodnak majd:)

34+1 hkm

2014. nov. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!