Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babám jobb oldalon tapadt...

A babám jobb oldalon tapadt meg, és ez egyre többször jár kisebb görccsel, erősebb nyilallással. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok, jobb oldalon ki is rajzolódik egy keményebb púp, de a bal oldalon teljesen lapos az alhasam. Olyan, mintha a jobb oldalt nyomná teljesen, és ez sokszor tényleg elég kellemetlen, még fel is ébredek rá. Sem a magánorvosom, sem a 12. hetes ultrahangon nem mondták, hogy valami gond lenne, én mindenesetre aggódom, mert első terhesség. Volt valakinek hasonló érzése?
2010. júl. 24. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát mindenképp említsd meg a dokidnak, mert 13 hetesen még nem kéne szerintem púpnak lennie...

Nekem akkortájt a méhszalagok húzódtak, az fájt nagyon, olyan húzós érzés volt, meg ha hirtelen mozdultam, akkor meg nagyon erősen belenyillalt...

Nem ilyesmi Neked is?


37 hetes km.

2010. júl. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,pontosan ilyen... A púpot csak én látom annak, inkább úgy kellett volna írnom, hogy csak a jobb oldalon van egy picit feldagadva az alhasam. De az érzés pont ilyen, köszönöm szépen. A dokit hétfőn felhívom!
2010. júl. 24. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:

No, akkor örülök, minden jót Neked! :-9

37 hetes

2010. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!