Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen megyek vissza a...

6 hetesen megyek vissza a dokihoz, mire számítsak mit fog látni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Amit neki látnia kell:)))))
2010. jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jól körülírt, szabályos petezsák, benne x mm-es embrió. Már szívhang is lehet, de ha nincs , az se baj, gyakran inkább 7 hetes kortól hallható. Ha van szívhang "élő" embriót írnak a papírra értelemszerűen.
2010. jan. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elsőnek: te biztos nagyon okos lehetsz.

Második válaszoló: köszönöm nekem ez nagyon fontos mert tavaly volt két üres petezsákom és emiatt megműtöttek. szeretném ha most látna is valamit mert nagyon szeretnénk a babát.

2010. jan. 26. 16:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát már látszani fog a petezsák, olyan lesz mint egy nagyobb kör abban egy kisebb élesebb kör. de vagy-e 6 hetes?

ugye a doki az utolsó mensitöl számolja a terheséget, így pl nekem a mensi után 3 héttel volt peteérésem így mikor megállapított 6 hetes voltam, akkor igazibol még csak 5 hetes voltam. így nem volt szívhang.

2010. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem egész hat hetesen voltam,és csak petezsákot látott, az is csak 7x8 mm volt még, úgyhogy abban nem is látott még semmit. Jövő szerdára kaptam csak időpontot, addig eszem a kefét, de a lányommal is így volt, és minden ok volt. Ne aggódj, biztosan minden rendben lesz! Nem kell még embriónak sem feltétlen látszani, nem hogy szívhangnak, csak akkor kéne, ha pont a ciklusod közepén vagy előbb fogant a pici.
2010. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát én pontosan tudom mikor fogant. Pont középidőben ez tuti. Tegnap sajnso vérezgettem és be kellett menni este a kórházba. Nem találtak semmi gondot zárt a méhszáj tehát nem vetélés miatt volt. Egy hét múlva lesz hüvelyi uh majd ott kiderül. Addig meg izgulhatok itthon.
2010. jan. 27. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!