Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 d-n mire számitsak 22...

4 d-n mire számitsak 22 hetesen? Még mindig olyan kis "ufo" kinézetü lesz? Nektek milyen volt? Mennyi az esélye hogy megtudjuk mi lesz?

Figyelt kérdés
18 hetesen fölvolt huzva a lába és attol nem lehetett megmondani.
2009. jan. 21. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Pont a múlt héten voltunk 4D-s uh-on, szépen látszódott minden, pl. kitátotta a száját, emelgette a kezét, lábát, a köldökzsinór. A neme nálunk már a 18. héten látszódott, megmutatta, úgy szét volt tárva a lába, hogy nem volt kétség! Kislány lesz :))))

Fantasztikus élmény lesz, kérjetek felvételt, fotót, ha lehet!

Minden jót!

2009. jan. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a fiammal megbeszéltem UH előtt hogy ha széttett lábbakkal pózol majd nekem akkor kap vmi finomat! Be is vállt:D Sztem 22 hetesen már nagyon "baba" kinézetük van.

[link]

[link]

Ezt az oldalt ajánlom figyelmedbe, én nagyon szeretem olvasgatni hétről-hétre és mindegyikhez van 3D kép.

Jó babamozit!

27 heteske

2009. jan. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Andika82 ***** válasza:

Először a 23. héten voltunk, hát igazán szép dolgokat nem láttunk. Nagy szemgödrök, meg ilyesmi. Próbálta a doki magyarázni, hogy mi micsoda, de őszinte leszek, nagy fantázia kellett hozzá. Itthon is próbáltuk utána elemezni, de nem jutottunk semmire. Azt azért láttuk, hogy 5 ujja van meg ilyesmi, de az arcára ne nagyon számíts. A következő 28 hetesen volt, az már igen. Ott már husos orrocska, husikás kezek... . Nekünk azt tanácsolta a doki, hogy a 28- 30 hét közt érdemes, mert itt már baba formálya van és még belefér a képernyőbe. Azért jó lesz visszanézni vele 20 év múlva:-)

üdv: 32 heteske

2009. jan. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 23 hetesen voltunk,nem volt ufo:))a dokibácsi 5-ször megnézte,hogy fiú vagy lány,az utóbbi.Mindent megmutogatott ,elmagyarázott minden ujját megszámoltuk. Nagy élmény volt.
2009. jan. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!Remélem jo lesz és megmutatja magát!!!!:-)

Minden jot nektek!

2009. jan. 21. 12:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!