Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bocs a kérdésért, de akik...

Bocs a kérdésért, de akik félnek az együttléttől valami oknál fogva, azok szoktak néha maszturbálni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 13:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

14 hetes vagyok most. Első 12 hétben egyáltalán nem volt semmilyen szexuális élményem, pont amiatt mert nem tudtuk a pontos okát hogy 5 hetesen miért volt az a kevés barnázás. Az is csak annyi volt, hogy mire felértem a kórházba a doki már nem látott vérnek nyomát sem.

Az utolsó vizsgálatnál mondta a doki hogy szabad, bár ez nem az az orvos már akihez eleinte jártam. De jobb szakembernek mondják.....

2010. jan. 26. 14:09
 12/12 anonim ***** válasza:
Amióta tudom, hogy terhes vagyok, nem kívánom annyira az együttléteket.Férjem viszont annál inkább, így szinte minden nap együtt vagyunk. Fura, de egyre kevésbé merem élvezni, van, hogy orgazmusom sincs ( azelőtt mindig volt, nem is egy). Féltem a picit tudat alatt.Szerintem nem sok különbség van a szeretkezés és a maszti alatt átélt orgazmusok között ilyen szempontból.Mindkettő jár pici méhösszehúzódásokkal. Ha egészséges a terhesség, semmilyen gondot nem okoz a szex, sőt! Mivel növeli az alhasi vérbőséget, még előnyös is lehet.
2010. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!