Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bocs a kérdésért, de akik...

Bocs a kérdésért, de akik félnek az együttléttől valami oknál fogva, azok szoktak néha maszturbálni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2010. jan. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem
2010. jan. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem félek az együttlétektől, szoktunk is együtt lenni, de ha nincs kéznél a férjem, akkor szoktam. :)Ez sztem teljesen normális.
2010. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hát a legtöbb félelem abból adódik, hogy a férfiak himbilimbije bajt okozhat odabent; de inkább az orgazmus miatt kiváltódó méhösszehúzódások lehetnek bajosabbak... Mindenesetre ha csak az első ok miatt van félsz, lehet masztizni, a baba nem tudja (!), esetleg kap egy kis boldogsághormont +gyenge ringást ő is!:)
2010. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam igen! :P Amióta várandós vagyok eléggé megnött a libidóm, és hát sajna a férjemet sokszor kikészítem vele, van, hogy naponta 4-5 sexelünk, de nem bírja az iramot. Pl ma is magamhoz kellett nyúlnom, tegnap este sexeltünk pedig. :) Semmi rossz nincs benne..
2010. jan. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem a terhesség elején azt mondta a doki kerüljem az együttlétet, viszont most 14 hetesen már azt mondta semmi akadálya, csak semmi extrém. Én valahogy mégis rettegek, hogy gondot okozhat a behatolás mert alapból rövid a méhnyakam. Az orgazmusos méh összehúzódás az nem olyan mint a normális nem?
2010. jan. 26. 13:21
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Fontos tudni, hogy egy egészséges gyermekvárás során a szeretkezések nem jelentenek veszélyt a babára nézve, a védelmet a magzatvíz és az igen erős anyaméh izmai látják el, fertőzések ellen pedig a nyákdugó véd. Az orgazmusok során bekövetkező összehúzódások, nem összekeverendőek a szüléskor jelentkező méhösszehúzódásokkal, ezek közel sem olyan erőteljesek, így ezek is veszélytelenek a babára nézve. A baba reakciói ilyen esetben enyhe rugdosások, amik teljesen természetes válaszok a ringató összehúzódásra. Némely orvos is határozottan erősíti azt a véleményt, hogy ez az összehúzódás még kellemes is a babának. Nem utolsó szempont az sem, hogy felszabadultan szeretkezhetünk, hiszen nem kell stresszezni azon, hogy véletlenül teherbe esünk.
2010. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez egy gyönyörű kerek válasz volt:) Köszi
2010. jan. 26. 13:49
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ,miért voltál eltiltva. Én véreztem többször, nyilván akkor nem is maszturbálok, hisz az összehúzódások ugyanúgy kiválthtják a vérzést. De ha a méhnyakad rövid, és a doki már enged, akkor nyugodtan, csak tényleg ne durván és ne olyan mélyre-de úgyis érezni fogod, ha nem esik jól. Ne hagyd ki a férjed belőle:-)

És igen, ami neked jó, a babának is jó.

2010. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
nem szeretnék "vitázni", hiszen vki igen szépen tényleg leírta, hogy miért lehet masztizni vagy szexelni terhesség alatt IS; csak hozzátenném, hogy a méhösszehúzódások egy icipici embrió esetében lehetnek hasonló volumenűek, mint egy (kifejlett) magzat esetén a vajúdás alatti méhösszehúzódások; ezért tiltanak sok párt pl. az első 3 hónapban szeretkezéstől. De ha orvosi indoka nincs, nyugodtan lehet, hiszen tényleg erre van a magzatvíz, a burok+ a méh izomzata, hogy védje a picit!
2010. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!