Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is ennyire dagad a bokája?

Másnak is ennyire dagad a bokája?

Figyelt kérdés
Betöltött 37. hétnél járunk és nagyon dagad a bokám, sőt a farizmom is becsípődött így menni is alig tudok. Az orvos kezdődő toxémára gyanakszik. Így folyamatosan nézik a vizeletemben a fehérjét (mindig negatív) és többször kell napi szinten vérnyomást mérnem, az is normális. A súlyom gyarapszik, de nem nagyon. Más is volt így ezzel, hogy ennyire dagadt a bokája? Lehet, hogy csak a vége felé ennyire "megkötömöm" a vizet?
2010. jan. 26. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
na, nem ijesztgetni szeretnélek, de én nekem szülés előtt 1-2 héttel (természetesen akkor még nem tudtam, hogy szülni fogok..) dagadt be a bokám, meg az egész lábfejem... egy percig se gondoltam 37. héten toxiémiára, mert hallottam/olvastam, hogy ez egy közelgő jel a szülésre... nálam is így volt:)
2010. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
vagyis jel a közelgő szülére.. ezt akartam írni:)
2010. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm gyors válaszod:-)

Múlt héten már mondták, hogy nagyon lent van a feje és már rendesen vannak jóslófájásaim is. Mondták, hogy lehet, hogy előbb jön a kisbabánk:-) Már nagyon várjuk:-) Az orvos is megnyugtatott, hogy már teljesen fejlett a kinti életre.


És szülés után elmúlt a lábdagadás?

2010. jan. 26. 11:45
 4/8 anonim ***** válasza:
teljesen lement róla utána. Nem tudom mivel magyarázzák, de vmi olyasmi, hogy a test gyűjti az erőt és halmozza fel a vizet is... ? nem tudom, vmi ilyesmi! szép és könnyű (gyors) szülést kívánok neked!!!:)
2010. jan. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sem gyanakodott soha semmi bajra a doki, nagyon dagadt az utolsó hetekben a lábam. Estére már nehezen húztam fel a cipőmet (nem a lehajolás miatt, hanem mert nem fért bele). Aztán reggel 6kor megszültett a lányom, aznap délután mikor zuhanyoztam, lenéztem és azt hittem rosszul látok. Olyan vékonynak láttam a lábaimat, mint soha előtte. :-) Tényleg vékonyak lettek, és tök jól éreztem magam a bőrömben ettől! Pocim is csak pici maradt, pár nap múlva az sem volt. Szóval lemegy szülés után, nekem szinte azonnal.

2010. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Megnyugtató a válaszaitok:-)


A mérleg is egy-két kilóval többet mutatot ekkor?

2010. jan. 26. 16:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Mármint akkor amikor dagadt volt a lábam? vagy mire érted hogy többet mutatott a mérleg?
2010. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most hogy dagad a bokám, 1-2 kilóval többet is mutat a mérleg, ez Nálatok is így volt?
2010. jan. 27. 10:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!