Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16+5napos terhesen hirtelen...

16+5napos terhesen hirtelen éles szúró fájdalom max köldökig hol előjön hol elmúllik ugye nincsbaj?

Figyelt kérdés
Ma reggel erősebb szúrkákat éreztem kb petefészek-méh környékétől,aztán ide oda nyilalt,borzalmas mintha nemtudom hány éles kést szúrnának hirtelen belém aztán vennék ki hirtelen.Első baba,tudom vannak méhszalag nyúlásra utalható jelek sajna ezeket még nemtapasztaltam,tavaly 8hetesen elvetéltünk..így most boldogság hogymár itt tarthatunk csak persze az aggódások hogy mi micsoda...És még1dolog,ha úgy fekszem ülök vagy sokáig megyek állok jobboldalt a bordámnál szúrkál nyomás érzéseket érzek..ezt se értem mitől hisz a baba még picike

2014. okt. 30. 09:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gond lenne. Tágul, nő a méhed, okozhat ilyen kellemetlenségeket. Amíg nem vérzel, nem görcsölsz erőteljesen nincs gond. Azonban, ha bizonytalan vagy, inkább kérdezd meg az orvosodat! Vetélés után én is minden szirrel-szarral felhívtam. Nagyon féltettem a babámat, de hogy megnyugtassalak, egészséges babát szültem, még túl is hordtam!
2014. okt. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!