Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől fájhat a köldököm körül?

Mitől fájhat a köldököm körül?

Figyelt kérdés
Reggel óta éles fájdalmat érzek a köldököm körül. Ez mitől lehet? Már ki van fordulva a köldököm. 30 hkm

2014. jún. 26. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Nő a hasad és feszül.
2014. jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Köldöksérv sajnos. Nekem is lett. Ha szülés után is a köldököd kifordulva marad akkor azt csak mütéttel lehet megoldani.
2014. jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az nagyon fáj? Mert jelenleg görnyedve tudok közlekedni. Nem vagyok egy kényes típus, de ez most tényleg fáj.
2014. jún. 26. 19:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Fú, ugyan így voltam kb az 20. héttől és nincs köldöksérvem.

Először oldalt húzódott aztán ahogy nőtt a méhem fent fájt és a piercingem helyén kicsit meg is repedt a bőröm.

Haskötőt vegyél, az segít tartani a növekvő méhet és a baba súlyát.

A kenegetés nekem nem enyhítette, deártani sem árt plusz a sok folyadék fogyasztása segíti a szöveteket úgyhogy a napi 2-2,5 l víz legyen meg.

Kitartás és örömteli babavárást kívánok!


38 hkm

2014. jún. 27. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nézesd meg. Nekem nem fájt, de tud fájni nagyon állítólag. Mindenképp menj el vele a háziorvoshoz vagy nőgyógyászhoz.
2014. jún. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyszerűen elmúlt, már egyáltalán nem fáj csak, ha hozzáérek. Viszont sokkal jobban kijött, mint előtte, lehet, hogy csak nagyon feszült vagy beszorult.
2014. jún. 29. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!