Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babát várjuk. Jelenleg...

Dark Angel1987 kérdése:

Első babát várjuk. Jelenleg 5+4 hetes vagyok. Szúró fájdalom. Valaki hasonló?

Figyelt kérdés
Tegnap elkezdett szúrni a méhemnél néha hüvelybe sugárzik, de inkább végbélbe hasító szúró fájdalom. Kicsit ciki, de baromira puffadok, és minden hasításnál olyan pukizok, és akkor egy ideig jobb. Ha lefekszem, javul. Szedek magnéziumot is. Valaki hasonló cipő?
2014. szept. 16. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Pihenj, amennyit csak tudsz, szedd a magnéziumot, és minden rendben lesz. 17hkm
2014. szept. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Gratulálok neked :)))
2014. szept. 17. 07:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam leírom a végét. Méhenkívűli volt a baba, ezért is volt ez a szúró érzés. Gondoltam aki ilyet érez, nézesse meg magát mihamarabb, nehogy baj legyen.
2014. nov. 17. 15:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! Csak pozitívan, egy ismerősöm lenyűgöz, hogy milyen erős, életvidám az újbóli terhessége alatt. (ikrek mentek el neki nemrég) Jönni fog a baba!

Első voltam, azóta 26 hkm

2014. nov. 18. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!