Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet előbb jön a babám?

Lehet előbb jön a babám?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok,1-2 napja furán érzem magam,fáj a derekam,alig alszom,a baba szokatlanul nyugodt,alig bírom rávenni 1-2 mocorgásra és 3 napja megereszkedett a hasam is.Mire számítsak?Első baba és nem tudom,hogy ez ilyenkor minek a jele.Legjobban az aggaszt hogy alig mozog a pici.
2010. jan. 25. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért itt kérdezed,ha annyira nem mozog,én már a dokinál lennék.
2010. jan. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A végén kevesebbet mozog a baba, de ha nagyon nem akar mocorogni, akkor én is megmutatnám magam a dokinak. De ne izgulj, valószínű semmi baj, a szülésznőm azt mondta, hogy minden nap mozogjon egy keveset, nem kell egész álló nap ficánkolnia, de ne legyen folyamatosan mozdulatlan se, és akkor semmi gond. Ettől viszont nem feltétlenül jön hamarabb a gyerek. Könnyű szülést majd neked!
2010. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A védőnő szokott ilyenkor doppler műszerrel

szivhangot nézni. Ha ő nem találja okésnak, felküld a nőgyógyászhoz.

2010. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy nem mozog,mert néha-néha érzem,csak közel sem abban a volunenben,mint az elmúlt napokban.Ráadásul az előbb elmentem sétálni,gondoltam jót tesz,kb 1 km-t mentem,mire haza értem alig tudtam felmászni a lépcsőn,annyira szúrt a hasam.Ha nem lesz jobb holnap dokihoz megyek,ma már nem tudok,mert a férjem melózni van...
2010. jan. 25. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel az idővel mozog kevesebbet. Én járok hetente CTG-re, ott minden rendben. Szerintem neked sem kell addógnod, de persze menj el a dokihoz. Nem feltétlen jelent előbbi szülést, ha lemegy a has, nekem még ugyan úgy van.

37+5 hetes

2010. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!