Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez most mi nagy baj?

Ez most mi nagy baj?

Figyelt kérdés

a barátnőm ma volt 18hetes ultrahangon!ikerterhes és az orvos azt mondta az egyik babára,hogy kevés a magzatvize!volt már v.kinek ilyen problémája mi lett belőle?

10nap múlva kell visszakennie kontrollra a papirra irt v.mit de semmi konkrétumot nem mondott!volt már v.kinek a magzatvizzel problémája??


2010. jan. 25. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én a másik véglet vagyok. Nekem meg sok. Igazából egyik sem jó, de mivel sok minden okozhatja nem szoktak ilyenkor mondani semmit. Gyakrabban kell UH-ra menni, mert akkor probléma, ha ez folyamatosan fennáll. Ha csak egyszer volt ilyen, akkor nem kell aggódni. Ha folyamatos, akkor további vizsgálatokra kell menni. 10 nap múlva valószínűleg csinál újra egy UH-t (nálam is így volt) hogy még mindig nem normális-e.
2010. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
aha most megy szerdán meg csütörtökön is!reméljük hogy nem lesz semmi baj!!és pont akkor cserélődött a víz amikor nézték!mert ez is fennállhat!és neked rendbe van minden akkor vagy még mindig gáz?
2010. jan. 29. 11:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!