Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22. hetes kismama vagyok. Ha...

22. hetes kismama vagyok. Ha 2-3 órán keresztül nem eszek fáj a gyomrom. Normális ez?

Figyelt kérdés
2008. aug. 12. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h normális v sem, de én is hasonlóképp vagyok, csak nekem éjszaka v kora reggel fáj nagyon. Nem savam van, hanem szabályosan éhséget érzek. A védőnőm a puffasztott búzát, rizst ajánlotta, meg a kölesből készült golyócskákat. Nem hízlalnak, de telítenek. Sok savra meg tejet. Próbáld meg, talán segít! :)
2008. aug. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim a gyomorégésre a diótejet ajánlotta.

Recept:


2 evőkanál darált diót keverj el 2 dl vízben, szűrd le, adj hozzá egy teáskanál mézet.

Nekem használt.

Jó még a Rennie és a tej is.

2008. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a 25. hétben vagyok és én is érzem, amit te. Úgyhogy normális, nem hiszem, hogy ennyi kismamával gond lenne... :-)

Nekem egyébként nem ég a gyomrom még és remélem, hogy nem is fog. Viszont az éhség és a gyomorfájdalom gyötör rendesen. Én korán kelek (4-5 körül) és fél héttől dolgozom, első szünetemet 10-11 között tartom. Hát, esély sincs arra, hogy addig kibírjam evés nélkül, sőt! 6-fél 7 között ennem kell valamit (banánt szoktam, mert egyéb gyümölcsről egy órát sem vagyok el), de rá 2-3 órával már korog a gyomrom, majd fáj és mire eljutok a reggeliig már hányingerem is van és alig hallok, annyira bedugul a fülem. És 1-2 óra között ismét le kell küldenem valamit, nem fontos, hogy teljes ebéd legyen, általában elég valami apróság, a lényeg az, hogy legyen valami a gyomromban.

Nem minden nap ilyen, sőt, néha 1-2 hétig sem fordul elő ilyen, de néha már hihetetlennek tartom, hogy tényleg ennyiszer kelljen ennem és ilyen erős éhség-tüneteim legyenek.

2008. aug. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nálam is bevált a tej. :)
2008. aug. 13. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!