Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az hogy 16hetesen...

Normális az hogy 16hetesen folyton sírnék és szinte mindenen? Eddig nem volt semmi bajom ezért nem értem. Talán a hormonok?

Figyelt kérdés
2008. aug. 12. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Óóóó,lesz ez még rosszabb is.Én azon túl,h végigbőgtem az esküvőmet 25. héten .Az utolsó napokban,meg már attól is elsírtam magam,ha meghallottam az utcán sírni egy gyereket.(Naponta átlag 5-6 sírvafakadás volt.)
2008. aug. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hormonok teszik ezt velünk. Gyermekkorom egyik kedvenc dalocskáját bőgtem végig tegnap. 29. héten járok, sztem lesz ez még rosszabb is! :D
2008. aug. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!


Mikor annyi idős terhes voltam,mint Te most, még a reklámokon is képes voltam elbőgni magam.Bizza dolgoznak a hormonok. Ez egy természetes velejárója a terhességnek,ne ijedj meg,csak a környezete az ember lányának van h nehezen tolerálja.


4 hetes kisfiú anyukája

2008. aug. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

Bizony ahogy elottem is irtak a hormonok miatt van.Nekem is ez volt,es kb 2 honapja van,h jobb a helyzet,addig nekem is naponta volt sirhatnekom,es semmi nem volt jo amit a parom csinalt,de komolyan mondom semmi,meg az is megfordult a fejemben,h nem O az igazi,szoval nagyon durva volt a helyzet nalam is.Mara ez teljesen lecsillapodott,es rendebn van minden.

Hidd el elmuli ez a hulye allapot,es Te leszel a legboldogabb anyuka a vilagon!!

Nagyon boldog babavarast kivanok

37 hetes kismama

2008. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok,12 hetes vagyok.És nekem is vannak elég sürü,hangulat vàltozàsim,meg én is sokat pityorgok,de akkor ez ugy tünik telejsen normàlis.Pedig màr azt hittem,hogy mély depressziom van.
2008. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!