Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen milyen...

5 hetes terhesen milyen panaszaitok voltak, vannak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem jött meg :)
2010. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem akkor kezdődött fokozatosan erősödni az undor szagoktól,majd hányingerem lett mindentől... Én elég fáradékony is voltam már akkor.
2010. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam éjjel aludni, csak forgolódtam, és akkor kezdődött az egész napos émelygés, hányinger, étvágytalanság. Akkoriban még hánytam is. Most már tudom, hogy húst nem tudok enni, és attól volt.
2010. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem annyi volt,h nem jött meg, más semmi, szerencsére:)
2010. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem jott meg, orvosnal jartam, 5 hetes vagyok. Rossz a kozerzetem es faradt vagyok, valamint teltsegerzetem van. Hanyigerem meg nincs es a szagokra sem vagyok erzekeny. Eppen tanulnom kell, mire szamitsak?
2010. jan. 24. 21:28
 6/12 anonim ***** válasza:
mellfájdalom, éjszakai álmatlanság, nappali álomkór
2010. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fáradt voltam, sokat jártam pisilni, ugyanúgy mint a lányommal. 7 hetes vagyok, fáradt, és fel vagyok puffadva, nem tudom már a nadrágaim nagy részét begombolni. Mondjuk második baba, és az elsővel is már korán ki kellett gombolkoznom. Eddig hasonlít a két terhesség, csak párszor volt hányingerem, eddig nem hánytam egyiknél sem.
2010. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

5 hetesen semmi csak nem jott meg. Sok feherjet ettem, amit meg tudtam enni, Tojas, tej, hal, jogurt. 2 het mulva 7 hetesen kezdodott a banzaj. Kemenz reggeli hanyasok. Egesz nap emelyges. Es nem tudom, meddig fog tartani.

7 hetes ksm

2010. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én is ebben a "korban" vagyok! :-)

mellfájdalom, alvás nehezen megy, és éhes vagyok gyakran. ezáltal már híztam is 3 kilót :(


de egyéb más rossz nincs-szerencsére

2010. jan. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen a mellfeszülés volt az egyik panaszom, meg teljesen kipattogott az arcom ( még kamaszkoromban se néztem úgy ki), sokszor elfogott a fáradság. 6. héten kezdődött a hányinger, kajaundor. 32 hetes km.
2010. jan. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!