Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallottatok arról, hogy ha...

Hallottatok arról, hogy ha egy várandós nő valahol megüti magát vagy szándákosan megütik, akkor a kicsin, amikor megszületik, a bőrén ugyanott lesz egy folt, ahol az anyuka megsérült?

Figyelt kérdés
Tudom ez így nagyon valószínűtlennek tűnik, de én ezt hallottam.
2010. jan. 24. 20:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Tölsd meg egy zacskót vízzel, és tegyél bele egy aranyhalat. Aztán cseppents rá a zacskóra egy csöpp gyümölcslevet. Majd várd, hogy az aranyhalon is megjelenjen a színes folt.


Megsúgom: várhatod ítéletnapig.


Őrületes butaság, igaz?


Na, ponbt ilyen butaság elhinni, hogy ha egy terhes nő testén bárhol sérülés vagy folt esik, akkor a magzaton ugyanazon a helyen látszani fog ennek a nyoma.


Hogy a 21. században milyen elmaradott, középkori babonákat tudnak elhinni iskolát végzett emberek!

2010. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Pedig igenis van alapja! Két nővérem van. Az idősebbik nővérem három évesen villával végig karcolta a terhes anyukám hátát és bizony a fiatalabbik nővéremnek születés után már látszottak a csíkok. Most 32 éves, és millió egy dokinál járt már, illetve rengeteg gyógynövényes szert próbált már ennek eltüntetésére és az bizony még csak nem is halványul. Elég kellemetlen, mert ha lebarnul vagy elmegy szoliba a csíkok fehérek maradnak, és keresztben végig vannak a hátán. Strandon elég ciki......
2010. jan. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!