Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallottatok arról, hogy ha...

Hallottatok arról, hogy ha egy várandós nő valahol megüti magát vagy szándákosan megütik, akkor a kicsin, amikor megszületik, a bőrén ugyanott lesz egy folt, ahol az anyuka megsérült?

Figyelt kérdés
Tudom ez így nagyon valószínűtlennek tűnik, de én ezt hallottam.
2010. jan. 24. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Én sokszor megütettem mgam pocakosan,van is a lányomon sok barna folt de nem hiszem,hogy azért lenne.
2010. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos babona,hogy vigyázz magadra.Semmi alapja nincs.
2010. jan. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem igaz. Mert mikor keresztanyám terhes volt unokatesommal akkor véletlen bevágta a pociját az asztal sarkába és a picin meglátszott meglátszik a mai napig pedig 31 éves :)
2010. jan. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

nem tartom valószinünek

Birom,hogy az emberek telebeszélik a várandós anyukákat minden butasággal.

2010. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Én is hallottam már ilyen esetet, 2 ismerősömtől is. Ezért szerintem lehet benne valami, de gondolom nem egy szimpla beütéstől, hanem tényleg erősebb ütés esetén..
2010. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%

Lehetséges :)

Én 8 hónapos terhes voltam a lányommal, amikor a férjem a karomra ejtett egy eperszemet. Viccesen hangzik, de a lányomnak a mai napig meglátszik a karján az eperfolt :)

2010. jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Öööö én nem vagyok terhes. Viszont van egy folt a karomon, ott barnább a bőröm színe.

Mondta egyszer valaki, hogy ez miért van(amit fent írtam), de nem hittem neki. Aztán megkérdeztünk egy anyukát, és ő is azt mondta, hogy azért van. Én meg nem tudom, mit higgyek, mert nem túl hihető magyarázat, ezért is tettem fel a kérdést, hogy más mit gondol erről.

2010. jan. 24. 20:24
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

lehet benne vmi, sógornőm mikor terhes volt nagyon beütötte magát és ott barna folt lett a lánya bőrén... de sztem csak az erősebb ütések, mert akkor egy-egy "ügyetlenebb" anyukának tiszta folt lenne a babája, vagy ha mondjuk van nagy tesó és mondjuk anyut megrúgja v üti akkor egyből folt kéne h legyen a picin...

aztán ki tudja!?:)

2010. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ezt minden kismamának mondják..meg azt is, hogy ha ráfröccsen valamilyen gyümölcs leve pl.a meggyé, amikor fejted, akkor az majd a babán megllátszik...Hát, én bizony kék-zöld voltam kismamaként, mert rajtam minden apró nyomás, ütés meglátszik (gyengék a hajszálereim), sőt, 3 gyerekkel voltam nyáron terhes, meggyet is fejtettem, csupa meggylé voltam..egyik gyerekemen sincs egy folt se.... Ez babona..Ugyan hogy látszhatna a picin az, ami veled történik, ami téged sért meg? A babát nem tudja a magzatvízen keresztül megütni semmi!!! Ha valaki nagyon megüti a hasát, akkor legfeljebb a burok sérülhet meg, de a baba akkor se!!!
2010. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Atya ég... már elnézést, de ekkora hülyeséget is rég hallottam. :DDDDD

Miért látszana meg? Milyen fizikai, biológiai vagy bármilyen tudoményos magyarázata lenne ennek? :DD Jót nevettem a kédésen, de ez valóban csak babona.

2010. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!