Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakorló anyukák milyen...

Gyakorló anyukák milyen babakocsit vegyek? Peg Perego GT3? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Első babám várom és tanácstalan vagyok!Van egy elképzelésem,hogy milyen lenne a legideálisabb!De nem tudom melyik lenne a megbízható márka!Mindenképpen nagyon nagy kerekű kellene és bolygós!Két irányból tolható!És vízszintesig dönthető!És olyan amit újszülött kortól egész sokáig tudnék használni!És az sem baj,ha nem 30 kiló:)))!Tudom nehéz,hogy minden klapponljon!Ez a GT3 van valakinek?Milyen???
2010. jan. 24. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!Nekünk nem ilyen a babakocsink,de jónak tűnik.Egy problémám lenne vele,hogy csak majdnem vízszintesig dönthető a háttámla.Azt írták(utánanéztem),hogy lehet kapni hozzá mózest.Ha kemény a mózes(mármint nem csak anyagból áll),és be lehet rögzíteni a babakocsiba,akkor simán megvenném ezt a modellt.Egy újszülöttnek azért mindenféleképpen kell a vízszintes fekvő rész.

Még keresgélek a neten,ha találok valami szimpi kocsit,belinkelem neked!

Szép napot!

2010. jan. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2 fiam van,de fejből most nem tudom,melyik az a babakocsi,amit emlitettél!

De nagyon gondold meg,melyiket veszed,mert nagyon megkönnyithatei és megnehezitheti az életedet!Ne legyen nagy,mert nem férsz be vele a boltokba,nem tudod felrakni a villamosra,az autó csomagtartójába ha beteszed,más nem fér be,családi házban,vagy bérházban laktok,mert a családi házhoz jó a nagy kerék/könnyen tolható/,a bérházban viszont ha netalán elromlik a lift,nem könnyü felcipelni az emeltre.

Nekem most egy szétszedhetős Pierre Cardin-om van,de nagyon ráfáztam,mert nem tudok villamosra szállni,az autóban alig fér el/normális nagyságú csomagtér mellett/,szélesek a hátsó kerekei,az ovóda ajtaján nem férek be vele,szóval...........

Nagyon gondold meg,minél kissebb,annál jobb.Gondolom tavaszi-nyári baba lesz,tehát nagyon nem kell bebugyolálni az első hónapokban.

Jó gondolkodást,és babavárást,sok egészséget kívánok!

2010. jan. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

09:55 az előző vagyok

Nekem van hozzá mózes,de ha beletettem a kcsit,egyből sirt már pár naposan.Sokkal nyugodtabb volt a hordozóban.

A mózest mindössze 2x használtam,:(

2010. jan. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link] ez a befutó(nagy kerekek,aránylag könnyű,vízszintesig dönthető,és nem utolsó sorban nem horribilis az ára).

De írd be a google-ba,hogy babakocsi,és már szemezgethetsz is(van,ahonnan házhoz is szállítják,bár jobb személyesen megnézni,illetve belepróbálni az autó csomagtartójába).

Remélem valamit tudtam segíteni!Mégegyszer szép napot és jó keresgélést!

2010. jan. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

az utolsó linkeltem újra :))

2010. jan. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!!!Köszönöm lányok!Mazsolázgatok belőle!
2010. jan. 26. 16:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia ! vettél már babakocsit? Nekem van pont ilyen eladóm. Ha érdekel írj. Miden tartozékkal, semmi baja, se karc, se folt, kerekei is jók nGYON
2010. márc. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia!Igen 2 hete megvettük!De végül nem ilyet,mert az új nagyon drága volt!Használtban meg nem találtunk egy normálisat!Nah ha tudtam volna....:(((
2010. márc. 23. 13:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!