Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok nekem babakocsit?...

Ajánlanátok nekem babakocsit? "igényeim" bővebben lent.

Figyelt kérdés

VAn egy Retrus babkocsim, de nagyon fáj a csuklóm tőle 2 hete, mert nehéz irányítani, tehát valami könnyűre lenne szükségem, mert napi 3 órát sétálunk.

-nagy kerekei legyenek

-átfordítható tolókar vagy a ráhelyezés legyen változtatható.

-6 hósak leszünk, tehát még mélykocsi funkciója is megfelelő legyen télire nekünk

-több pozícióba dönthető háttámla

- legyen elég nagy tárolója( bevásárlás miatt)

- ha hordozós akkor 0-13 kg-os legyen a rácsatlakoztatható (mert 8,5 kg. vagyunk)

KÖszi a segítséget "csak" ennyi az igényem :-)


2010. okt. 25. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bébé Confort High Trec? Mi nagyon szeretjük.
2010. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bergon babakocsi, akár bolygósítható kerekekkel a könnyebb irányíthatóságért. A mélykocsi funkciójában még 2 évesen is kényelmesen aludtak a gyerekeim. Nagy és tágas.
2010. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Espiro Vector 4 Air. Ez mindnek megfelel, mi is most váltottunk rá, imádom, bárcsak megtaláltam volna hamarabb...
2010. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tegnap vettem meg álmaim babakocsiját: Chipolino Pook. Ugyanaz volt a bajom, mint Neked. Bárcsak korábban rátaláltam volna. Nagyon könnyő, nagyon kis helyen elfét, mégis sokkal nagyobb hely van benne a babának, mint a régi hatalmas babakocsinkban. Esernyőre csukható. Ilyet még soha nem láttam, itt az ülő rész háttámlájának a borítását le lehet hajtani (remélem érthetően fogalmazok), és egy gyönyörű textil mózessé alakul a babakocsi, párnázott, pihe-puha, meleg pamut. Fokozatmentesen állítható, vízszintestől derékszögig. Nagy bolygósítható kerekei vannak, nagy bevásárlótáskával, lábzsákkal, ami fekvő pozícóban is ráadható. Adtak hozzá egy pelenkázótáskát is, pelenkázólappal. Átfordítható a kupolája. És mindez 35.000,- Ft-ért!!!!!!!

Lehet hozzá vásárolni hordozót is, az nem tudom, mennyi, de biztos nem több 15ezernél. A babaszafariban vettem. A régi babakocsink 115.000,- volt, és kb fele ennyit sem tudott.

2010. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

20:22-es vagyok, itt egy link:

[link]


Élőben ezerszer szebb, gyönyörű a színe.

2010. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi a segítséget, szerintem a héten elnézek a babaszafariba, hogy élőben is láthassam ezeket. Már látom, nem lesz egyszerű a választás :-)

Az is jó, hogy nem horror áras kocsikat ajánlottatok!

Még egyszer köszi, várom még ha van valakinek más javaslata

2010. okt. 25. 21:38
 7/12 A kérdező kommentje:

20:22-es, megnéztem 40.000 a neten az ára, adtak engedményt?

Köszi

2010. okt. 26. 09:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, adtak 10%-ot. Igaz én még vettem etetőszéket meg autósülést is, de szerintem haa babakocsit meg a hordozót veszed meg, akkor is fognak adni engedményt. Én tényleg szerelmes lettem ebbe a babakocsba :)
2010. okt. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia, vettél végül babakocsit? Milyet?
2010. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

SZia, pont holnap megyek mert nem volt múlt héten időm, majd megírom végül is melyik mellett döntöttem, az a bajom, minél többet ülök a gép előtt annál több tetszik meg, hol ezért, hol azért :-)

Nem egyszerű...írok majd:-)

2010. nov. 1. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!