Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális? Mit tehetnék?

Ez normális? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, a terhesség alatt erősebb folyása van a nőnek. Nekem sok van, kissé sárgás színű és furcsa szagú. 19-én voltam orvosnál, nem mondta hogy fertőzésem lenne, de valami gyulladásról beszélt, viszont nem adott rá semmit. Tisztasági betétet használok, de még így sem egészen jó.
2010. jan. 23. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha szines a folyásod és kellemetlen szagú, esetleg viszketsz tőle, iritál, akkor mindenképp keresd fel az orvosod és konkrétan kérj tőle hüvelykúpot rá!

Én írattam fel (pedig nincs panaszom), hogy legyen itthon ha szükségem lenne rá. Első terhességemből kiindúlva, akkor sokat küzdöttem evvel a problémával.

Minimális fehér folyás az normális.

Mindenképp kezeld ki!


25h kismama

2010. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen kb. a 16. héttől.Már többször volt vizelettenyésztésem más okból kifolyólag,de nem volt semmi baj.Szerintem ez normális.
2010. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!