Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért mondja minden doki,...

Miért mondja minden doki, hogy vegyem ki a köldök piercingemet?

Figyelt kérdés

Első terhességemnél egyéb okánál fogva kivettem, és mire visszatettem volna, benőtt a közepe. Most nem akartam volna kivenni, nem fáj, nem feszül, semmi baj nincs vele, de mindenki mindjárt azzal jön, hogy vegyem ki. Több nődoki, az uhos doki...

Miért baj, hogy bent van?

Itt sokatoktól olvastam, hogy azzal szültetek. Akkor most baj, vagy nem baj, hogy bent van?


2010. jan. 23. 10:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem ez a legnagyobb gondom, de miért bökessem át megint, ha így sem okoz gondot. Soha nem akadok be vele sehova, mi fertőződne el rajta?...

Első terhességem után is hiányzott, azért rakattam vissza, most meg miért vegyem ki, ha nincs vele gondom?

Tudom, hogy nem ez a legfontosabb, ne ekörül forog a világ, de miért ne tennék érte valamit, ha tehetek?

2010. jan. 23. 17:45
 12/13 anonim ***** válasza:
46%
Minek az a piercing? Örülj ha egészséges a köldököd!
2010. jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
szia. én a vaterán vettem kifejezetten kismama piercinget aminek 5 cm-es a szára és akkorára vágod amekkorára akarod.
2010. febr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!