Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért mondja minden doki,...

Miért mondja minden doki, hogy vegyem ki a köldök piercingemet?

Figyelt kérdés

Első terhességemnél egyéb okánál fogva kivettem, és mire visszatettem volna, benőtt a közepe. Most nem akartam volna kivenni, nem fáj, nem feszül, semmi baj nincs vele, de mindenki mindjárt azzal jön, hogy vegyem ki. Több nődoki, az uhos doki...

Miért baj, hogy bent van?

Itt sokatoktól olvastam, hogy azzal szültetek. Akkor most baj, vagy nem baj, hogy bent van?


2010. jan. 23. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Én csak abból tudok kiindulni, hogy nekem már terhesség előtt ki kellett vennem, és a heg megmaradt.Most terhesen a heg legalább 10 szeresére nőtt(tényleg nagyon durva...), múlt héten rákérdezett egy ultrahangos doki, hogy mi ez a hasamon, és mondtam, hogy a piercingem nyoma.Nem nagyon hitte el...Hát ha most meglett volna a piercingem, biztos ki is szakad volna.
2010. jan. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak azert vettem ki ,mert el kezdett kifordulni a koldokom az 5.honapban.Utana napi 1x beraktam "atszurni" es nem nott ossze.

Amugy senki sem szolt elotte sem h vegyem ki.

2010. jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De nekem még csak ki sem fordult a köldököm se akkor, sem most...
2010. jan. 23. 11:58
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem is kivetették és nekem nem nőtt be még :) én azt csináltam, hogy mindig a vizsgálat napjára kivettem, de utána visszaraktam. most is néha megpróbálom betenni, nehogy benőjön... a köldököm nem fordult ki, simán bent lehetne, de szerintem balesetveszélyes lenne hogy így kiáll. Nekem a doki azzal magyarázta, hogy egyrészt így is megváltozik a testvázlatunk és a kiálló hasunkra vigyázni kell, nem szükséges hogy beakadjon valamibe, másrészt zavarja az u.h.fejet és egy sürgősségi műtétnél sem hiányzik hogy azzal kelljen kezdeni hogy azt szedegetik ki. engem meggyőzött, ez most tényleg nem a piercingről szól....
2010. jan. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy vizsgálatok előtt kiveszem, utána visszateszem, és ha megyek szülni kiveszem, az osztályon meg már visszatehetem.
2010. jan. 23. 12:26
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Micsoda gondok atyauristen....
2010. jan. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

Szülés után szerintem nem arra fogsz gondolni hogy ja nekem vissza kéne raknom a köldökömbe a piercingemet!

Örülni fogsz h egészséges a babád meg te!

18+2 hetes kismama!

2010. jan. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mondta a doki az uh-n, hogy már ki kéne venni 12 hetesen, pedig semmi hasam nem volt még akkor. Ki is vettem és azóta sem tettem vissza, szerintem már be is nőtt, most 27 hetes vagyok.

Nem is biztos, hogy szülés után lesz még olyan hasam, hogy vissza szeretném tenni! Ki tudja!?

2010. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

azert mondja, mert felt az esetleges fertozestol, ami artalmas lehet rad es a babadra nezve is. en amikor babas lettem azonnal kivettem(16 eve volt bent). meg hat, az ultrahangos vizsgalatot is zavarhatja a fem.

szerintem inkabb a babad egeszsegere koncentralj, ez lesz a legutolso gondod egy kisbaba mellett!

boldog babavarast es jo egeszseget!

2010. jan. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem azért mondja minden doki, mert balesetveszélyes, hátráltatja a munkájukat, begyulladhat. Érdekes, milyen különbözőek a kismamák. Az egyik véglet az a típus, amelyik semmit nem mer tenni, enni, inni...nehogy a babának baja legyen, a másik végletnek meg a szoli, a cigi, meg a piercing a legnagyobb gondja. Csoda, hogy nem hülyülnek meg a dokik tőlünk.
2010. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!