Borzasztóan vizesedik a lábam, vízhajtót nem merek bevenni. Felpolcoláson kívül mit tehetek még?
Figyelt kérdés
8 hetes vagyok, és már kezd dagadni a lábam, egyrészt az ülőmunka miatt, másrészt a hajlam is megvan anyukám részéről. Ismertek valamilyen természetes vízhajtót, ami hatékony is?2014. okt. 9. 14:19
1/8 anonim válasza:
Vízhajtót semmiképp se, mert a magzatvizet is kihajthatja.
Sok folyadék és torna. És mutasd meg dokinak, mert 8 hetesen az még nagyon nagyon korai.
2/8 anonim válasza:
Szia!
8 hetesen ez borzasztó korai még szerintem..
Vízhajtót nem szabad. Esetleg tudom tanácsolni az ecetes borogatást felpolcolt lábakkal.. Nővéremnek segített,szépen le vitte a vizesedést a bokájáról..
Üdv 30+4hkm
3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, tudom, hogy nagyon korai, de higgyétek el, hogy nagyon durván néz ki most is. Nyáron volt hajlamosabb bedagadni (és akkor se mindig) a meleg miatt + hogy lóg, de most már se nyár, se meleg, ugyanannyit lóg, mint eddig, és azóta romlik ez a helyzet, mióta babás lettem. Így csak erre tudok következtetni, hogy a hormonjaim vannak megőrülve, és azok is előidézhetik. Az ecetes borogatást eddig csak darázs ill. méhcsípésre hallottam. :)
2014. okt. 9. 14:42
4/8 anonim válasza:
Sok tejterméket kell fogyasztani!
5/8 anonim válasza:
Igyál nagyon sokat. Első terhességemnél tényleg bevált. Inni inni így a vese is többet fog dolgozni.
6/8 anonim válasza:
PETREZSELYEM!!!! Minden étellel egyél ha lehet minèl frisebben! Vízhajtó hatású!
7/8 anonim válasza:
Kerdezo mindenkepp fordulj vele orvoshoz! Haziorvos beutal ersebeszetre, ahol a doki megnezi es ha kell, javasol kompresszios harisnyanadragot. Erdemes elmenni, nekem is 2kulon harisnyat ajanlott, mig a gyogyaszati segedeszkoz boltban csak egybe harisnyat mondtak. Doki jobban tudja a szuksegletedet. Ha ugy iteli meg, kapsz ra tb tamogatast is.
8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!!!
2014. okt. 10. 09:18
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!